Przez 6 ostatnich lat co piątek gościliśmy ich w swoich domach. Razem z nimi przeżywaliśmy ich sukcesy i porażki. Który taniec wzruszył nas najbardziej, a kto miał przysłowiowe dwie lewe nogi do tańca? Przypomnijmy najlepsze momenty show uwielbianego przez Polaków! Przed nami „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami – the best of”, czyli najbardziej poruszające i najzabawniejsze podsumowanie tanecznych zmagań polskich gwiazd.

Od 20 listopada przez 6 kolejnych piątków o godz. 14:30 na kanale Super Polsat emitowany będzie program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami – the best of”. W każdym z 6 odcinków zobaczymy występy taneczne, które najbardziej zapadły nam w pamięci w ciągu ostatnich 10. sezonów show, opatrzone komentarzami gwiazd, tancerzy i prowadzących.

Wrócimy wspomnieniami do występów Justyny Żyły, której zmagania były oceniane przez jurorów najniżej. Sama Justyna opowie, jakie emocje towarzyszyły jej podczas udziału w show Polsatu. Artysta kabaretowy Adam Małczyk przypomni, jak tańczył… bez bielizny, ponieważ miał za wąskie spodnie. Model Rafał Maślak przyzna, że zupełnie nie szło mu przyswajanie kolejnych kroków, podobnie zresztą jak… Miśkowi Koterskiemu, którego jeden z występów tak skomentował Michał Malikowski: „z dużym wdziękiem zatańczyłeś… tragicznie”. Usłyszmy – często szczere do bólu – komentarze pozostałych jurorów, w tym fenomenalnej Beaty Tyszkiewicz.

Każdy z odcinków ma swój temat przewodni – Latino night, Impreza, Miłość, Wyjątkowi, Freestyle, Najlepsi z Najlepszych. Przypomnimy sobie energetyczną cha-chę w wykonaniu Beaty Tadli i Janka Klimenta czy elektryzujące i pełne namiętności tango zatańczone przez Klaudię Halejcio i Tomka Barańskiego.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami – the best of” od 20 listopada w każdy piątek o godz. 14:30 w Super  Polsat!


Styl Latino w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami – the best of”, czyli niezapomniane chwile najpopularniejszego show w Polsce.

W pierwszym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami – the best of” przypomnimy sobie najciekawsze choreografie w stylu latino, które przez ostatnie 10. sezonów mogliśmy podziwiać w popularnym show Polsatu.

Będzie momentami wzruszająco, a także bardzo zabawnie – szczególnie gdy po raz kolejny będziemy mieli okazję obejrzeć taneczne poczynania Miśka Koterskiego! – Tańczyłem fantastycznie, tylko nikt się na tym nie poznał – żartuje celebryta. – Cieszyłem się z każdego najmniejszego sukcesiku. Podczas cha chy, kiedy zgubiłem Janję (taneczna partnerka Miśka), nieistotne było dla mnie, że tańczyłem nie to, co trzeba, tylko to, że czułem tę muzykę.

Aktor Marcin Korcz w ognistym paso doble, pomimo odsłoniętego torsu zwrócił uwagę Iwony Pavlović … pracą bioder. Aktor wspomina, że przygotowania do show były tak męczące i stresujące, że nie mógł spać po nocach.

Beata Tadla opowie o wrażeniach, jakie towarzyszyły jej podczas pierwszego występu. – Zawsze byłam prezenterką, która występowała od pasa w górę, a tutaj musiałam wystroić się w piórka, cekiny i krótkie spódniczki – żartuje.

Michał Malitowski tak skwitował jego taniec: „Gdyby kadrować cię tak, aby było widać tylko górę – te twoje ręce, te gesty i ten cały szpan – tam było wszystko. Ale jak tylko spojrzeć w dół… to tam nic nie było!”. Nie ma wątpliwości, że Norbiemu daleko do profesjonalisty. Jednak gdyby nie taniec, artysta nie poznałby swojej obecnej żony. – Poznaliśmy się na afterparty po programie. To jest ta kobieta, na która czekałem całe życie – mówi piosenkarz. – To lepsze od Kryształowej Kuli.

Nie zabraknie również celebrytki, o której występach krążyły memy w Internecie. Justyna Żyła przyzna się, że podczas pierwszego występu nogi odmówiły jej posłuszeństwa.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ