FOX

HELSTROM

PREMIERA: poniedziałek 9 listopada o godz. 22:00 (dwa odcinki)
kolejne emisje w kolejne poniedziałki o 22:00

Inspirowany postaciami z komiksów Marvela, „Helstrom” to mroczna historia rodzeństwa Daimona (Tom Austen) i Any Helstromów (Sydney Lemmon), dzieci tajemniczego oraz potężnego demona i seryjnego mordercy zarazem. Gdy Daimon i Ana byli jeszcze dziećmi ich matka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Mimo tragicznych wydarzeń z przeszłości Helstormowie na pozór prowadzą normalne życie. Daimon na co dzień jest profesorem antropologii a Ana właścicielką domu aukcyjnego. Jest to jedynie przykrywka dla ich mrocznych działań. Walcząc ze swoimi rodzinnymi koszmarami, rodzeństwo wykorzystuje swoje nienaturalne zdolności, by uchronić ludzkość przed skrywającymi się w ciemności jej najgorszymi przedstawicielami. Zarówno Daimon, jak i Ana robią to na swój własny, nieortodoksyjny sposób.

NEXT

PREMIERA: poniedziałek 23 listopada o godz. 21:05

Genialny naukowiec z Doliny Krzemowej Paul LeBlanc (John Slattery) zyskał sławę i majątek dzięki autorskim wynalazkom, które zmieniły świat. Ceną za sukces były jednak pogarszające się relacje z bliskimi: córką Abby (Elizabeth Cappucino) i młodszym bratem Tedem (Jason Butler Harner), który obecnie kieruje firmą Paula. Po odkryciu, że jedna z jego własnych kreacji – potężna sztuczna inteligencja o nazwie neXt – może oznaczać zagładę dla ludzkości, Paul próbuje zamknąć projekt. Zostaje jednak wyrzucony z firmy przez własnego brata.

FOX COMEDY

WSPÓŁCZESNA RODZINA

PREMIERA: poniedziałek 9 listopada o godz.21:00

Finałowy sezon! Uwielbiany przez miłośników seriali klan Prittchet-Dunphy-Tucker powraca z pełnymi śmiechu nowymi przygodami. Serial nieprzerwanie bawi widzów już od dekady, poruszając również ważne sprawy społeczne. W sezonie 11. Alex przeprowadza badania na Antarktydzie. Haley i Dylan starają odnaleźć się w roli rodziców. Manny próbuje wrócić do Sherry, która jest zajęta użyczaniem głosu w reklamie firmy Jay’a. Cameron próbuje zmusić Mitchella, by przyznał się do wyrzucenia jego ulubionej figurki klauna. Jak widzicie we współczesnej rodzinie z pewnością nie zabraknie wyzwań i codziennych zmagań, ale i dużej dawki humoru!

DISNEY CHANNEL

BIA 2

PREMIERA: poniedziałek 9 listopada o godz. 20.35
poniedziałki – piątki o godz. 20:35

Bia to pełna pasji artystka. Razem z przyjaciółkami spędza czas w Fundomie, miejscu spotkań ludzi tworzących nagrania do internetu. Dziewczyna na nowo odkrywa swoją muzyczną pasję. Bia miała silną więź ze swoją siostrą, Heleną, która zmarła w wypadku… a przynajmniej tak się wszystkim zdaje. Bia przeżywa wielką miłość, ale konflikt z przeszłości może jej w tym przeszkodzić. Serial to muzyka, tajemnica i miłość, a to wszystko na tle tętniących życiem mediów społecznościowych.

DISNEY JUNIOR

FANCY NANCY

PREMIERA: poniedziałki – piątki o godz. 17:00

Serial opisuje perypetie sześcioletniej dziewczynki Nancy Margaret Clancy, która jest utalentowaną baletnicą i uwielbia fantazyjne rzeczy. Energiczna, pełna barw i radości Nancy pobudzi nie tylko kreatywność
u najmłodszych dzieci, ale także pomoże pociechom w poznawaniu otaczającego ich świata.

NATIONAL GEOGRAPHIC

CYKL SPECJALNY: WALKA Z WIRUSAMI

PREMIERA: niedzilela, 21 listopada od godz. 21:00

Specjalne pasmo dokumentów to szansa na poznanie perspektywy naukowców, lekarzy i polityków, stojących w obliczu trudnej do opanowania sytuacji epidemiologicznej. „Polowania” na potencjalnie niebezpieczne patogeny prowadzone są na całym świecie od lat, a odkrycie nowych szczepów stanowi punkt zwrotny w zapobieganiu rozprzestrzeniania się zagrożenia..

NATIONAL GEOGRAPHIC WILD

NAJGROŹNIEJSZE ZWIERZĘTA AFRYKI

PREMIERA: środa 4 listopada o godz.18:00

Dynamiczna i zaskakująca podróż po rozległych afrykańskich równinach pozwala zaobserwować z bliska codzienne poczynania najbystrzejszych zwierzęcych łowców. W ich świecie zagrożenie może nadejść z każdej strony – czai się na lądzie, bacznie obserwuje z powietrza i skrzętnie ukrywa się w wodzie. Może zaatakować w każdej chwili. Afrykańskie sawanny i rzeki to pole nieustannych walk o pokarm, terytorium i partnerów. Wygrana zależy czasami od siły, a innym razem od szczęścia.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ