Czwórka proponuje maraton filmowych hitów na święta oraz
sylwestrową prywatkę w towarzystwie gwiazd polskiego kabaretu.

W Wigilię widzowie zobaczą piękne baśniowe ekranizacje, m.in. „Królewnę Śnieżkę”, przebojowe animacje Disneya, jak „Kurczak Mały” i „Dżungla” oraz filmy familijne, a wśród nich wzruszającą,  pełną ciepła i humoru „Moją dziewczynę”, która urzekła już kilka pokoleń widzów.  
Wieczorem komedia romantyczna „Tylko ty” oraz „Atlas chmur” – porywająca wizualnie adaptacja  światowego bestsellera w gwiazdorskiej obsadzie, wyreżyserowana przez twórców „Matrixa” –rodzeństwo Wachowskich oraz Toma Tykwera („Pachnidło”).

W Boże Narodzenie –  komediowe szlagiery z największymi gwiazdami gatunku, czyli: „Ści(ą)gany” z Lesliem Nielsenem, „Wesołych Świąt” z Dannym DeVito i Matthew Broderickiem, „Czarny rycerz” z Martinem Lawrencem czy „Kariera Nikosia Dyzmy” z Cezarym Pazurą i Anną Przybylską oraz jedna z najlepszych komedii romantycznych wszech czasów – „Czego pragną kobiety” z Melem Gibsonem i Helen Hunt.

W drugi dzień świąt – oprócz pięknych miłosnych historii jak „Wciąż ją kocham” i „Zaklęty książę” – świetne kino akcji: „M jak Morderstwo” z Alem Pacino i słynny „Kill Bill” QuentinaTarantino.

W kolejne dni będzie można zobaczyć takie hity jak „Quest” czy „Szybcy i martwi” z Sharon Stone, Genem Hackmanem, Leonardo DiCaprio i Russellem Crowe
(27 grudnia)  oraz „American Hustle” z Bradleyem Cooperem, Amy Adams, Christianem Balem i Jennifer Lawrence (31 grudnia).

W wieczór sylwestrowy od godz. 21 Czwórka zaprasza widzów na wyjątkową prywatkę w doborowym towarzystwie gwiazd polskiego kabaretu
i dużą dawkę kultowych skeczy.
W programie w konwencji kameralnej domówki wystąpią twórcy nowego projektu kabaretowego Spółka z o.o. czyli: prowadzący „Gwiazd Kabaretu” Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Łukasz Kaczmarczyk reprezentujący tę samą formację,   Ewa Błachnio znana m.in. z Kabaretu Limo czy „Tańca z Gwiazdami” i Bartosz Gajda, który występował m.in. w składzie kabaretu Łowcy.B. Udział w programie wezmą także artystki z muzycznego GLAM Quartet, które co piątek towarzyszą Robertowi Korólczykowi na scenie show „Gwiazdy Kabaretu”: Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska i  Agnieszka Kowalczyk.

W „Sylwestrze z Gwiazdami Kabaretu” ośmioro przyjaciół spotka się na prywatce, by mimo wszystko z humorem pożegnać niełatwy mijający rok – przy muzyce, zabawie, rozmowach i przed telewizorem, który z pewnością stanie się nieodłącznym elementem tegorocznego sylwestra w wielu domach.  
Gospodarzem domówki będzie artysta kabaretowy, Robert, który gościć będzie zaprzyjaźnioną parę – Łukasza i Ewę, sąsiada – Bartosza i koleżanki z pracy – Basię, Dominikę, Karolinę i Agnieszkę.
Jak na każdej dobrej imprezie nie zabraknie odrobiny szaleństwa, szampana oraz ploteczek, żartów i komentarzy na temat aktualnych wydarzeń ze świata show-biznesu, polityki czy codziennego życia. Wraz z bohaterami wieczoru oglądać będziemy  także najlepsze skecze polskich kabaretów.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ