FOX


HELSTROM 

NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANA PREMIERA SERIALOWA NA

KANALE FOX

PREMIEROWE ODCINKI: poniedziałki o 22:00

Dwa premierowe odcinki „Helstrom”, najnowszego serialu na antenie FOX, przyciągnęły przed ekrany aż 136 tysięcy widzów w grupie komercyjnej. Inspirowana komiksami Marvela produkcja była tym samym najchętniej oglądaną w tym roku premierą serialową stacji.

„Helstrom” to mroczna historia rodzeństwa Daimona i Any Helstromów, dzieci tajemniczego oraz potężnego demona i seryjnego mordercy zarazem. Gdy Daimon i Ana byli jeszcze dziećmi ich matka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Walcząc ze swoimi rodzinnymi koszmarami, rodzeństwo wykorzystuje swoje nienaturalne zdolności, by uchronić ludzkość przed skrywającymi się w ciemności jej najgorszymi przedstawicielami. Zarówno Daimon, jak i Ana robią to na swój własny, nieortodoksyjny sposób.


FOX COMEDYBROOKLYN 9-9 sezon 3

PREMIEROWE ODCINKI: poniedziałki – piątki o  18:10 

Uwielbiani na całym świecie detektywi z Brooklynu powracają w trzecim sezonie! Tym razem nie obędzie się jednak bez komplikacji. Kapitan Holt (Andre Braugher) z niesmakiem przyjmuje porażkę i wraz z Giną (Chelsea Peretti) przenosi się z 99 posterunku do departamentu PR w głównej siedzibie nowojorskiej policji. Pod nieobecność Holta Jake, Amy, Charles, Rosa i Tery w niepewności oczekują nowego kapitana. Atmosfera na posterunku sięga zenitu, ale nie tylko ze względu na nieobecność Holta i Giny. Jake (Andy Samberg) i Amy (Melissa Fumero) zbliżyli się do siebie po ostatniej wspólnej akcji, ale nie chcąc się śpieszyć i określać tego, co ich łączy, swoją relację pozostawiają w tajemnicy.


NAT GEO PEOPLEGRETA THUNBERG – GŁOS POKOLENIA

PREMIERA: czwartek 17 grudnia o godz.18:00

Skutki zmian klimatu, począwszy od ekstremalnych warunków pogodowych
po całkowite zniszczenie środowiska, nie mogą być dłużej ignorowane. Z każdym dniem, znany nam dotychczas świat stopniowo odchodzi w zapomnienie. Pomimo działań światowych przywódców, planeta wciąż umiera. Jest coraz mniej czasu, aby temu przeciwdziałać.

Gdy nadzieja na ratunek staje się mglista, z ciemności wyłania się mało oczywista postać – głos młodego pokolenia – Greta Thunberg. Film jest prawdziwą historią działalności tej niezwykłej, nieustępliwej i zdeterminowanej do działania szwedzkiej aktywistki, która uświadamia, że nikt nie jest za „mały”, by zrobić różnicę.


Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ