Przed nami pełna emocji i obfitująca w nowości jesień w Polsat Cafe. W najbardziej kobiecej telewizji nie zabraknie rozmów sięgających w głąb kobiecej duszy, modowych i makijażowych porad, spotkań z gwiazdami i momentów pełnych wzruszeń. Obok uwielbianych przez widzów kontynuacji programów pojawią się nowości!

Nowości:

Tajemniczy klientto program, w którym prowadzący Wojtek Zieliński (kreator i stylista fryzur, instruktor) odwiedza salony fryzjerskie w małych miejscowościach po wcześniejszym wysłaniu tam tajemniczego klienta. Tytułowy tajemniczy klient ma odkryć dobre i złe strony działalności salonu a na tej podstawie Wojtek Zieliński zaproponuje ewentualne zmiany. Program nie tylko ma pokazać w jaki sposób można przeobrazić salon, ale przede wszystkim jak ta metamorfoza może odmienić życie jego właścicieli. Tajemniczy klient opowiada także o codzienności współczesnych kobiet w małych miejscowościach, która potrafi być niezwykle ciężka. Bardzo często zdarza się, że są jedynymi żywicielami rodziny, samotnymi matkami czy przedsiębiorcami z własnym interesem. Za każdą z bohaterek stoi inna historia, czasem dramatyczna, innym razem motywująca. Fryzjerka, pracownica i klientka opowiedzą o wyzwaniach, jakie stawia przed nimi życie, zdradzą swoje najtrudniejsze doświadczenia i sięgną pamięcią także do tych najszczęśliwszych chwil.

Tajemniczy klient od 7 września – poniedziałki o godz. 21:00

Beauty Express – Mistrzynie Makijażu. Śledzisz trendy makijażowe? Potrafisz godzinami oglądać internetowe tutoriale a potem eksperymentować przed lustrem? Jesteś mistrzynią pędzelka i potrafisz zrobić genialny make up? A może ciekawi Cię jak robią to inni? Beauty Express – Mistrzynie Makijażu to program w sam raz dla Ciebie! W każdym odcinku zobaczymy zmagania czterech uczestniczek w konkretnym temacie. Może będzie to makijaż tancerek samby w Rio? Prace kandydatek ocenią Ewa Gil – makijażystka gwiazd, instruktorka wizażu, Monika Miller – influencerka beauty oraz Lucas Adelon Rembas znany z genialnych metamorfoz makijażowo-fryzjerskich – jeden z najbardziej popularnych w Polsce Drag Queen. Jego kreacje są perfekcyjne.

Beauty Express . Mistrzynie Makijażu – od października – czwartki godz. 21:00

Kreacje z odzysku. Zanim kupisz kolejny taki sam t-shirt, który ma poprawić Ci humor. Zanim wydasz pieniądze na ciuch z sieciówki, który jest kiepskiej jakości zobacz co zaproponuje uczestniczkom programu Tomasz Jacyków – najbardziej rozpoznawalny stylista w Polsce. Nie będą to jednak kolejne zakupy w centrum handlowym, ale prawdziwa wyprawa po perełki z second- hand’u. Tomek pokaże jak wybrać ubrania dobrych marek, jak je zestawić i na co zwracać uwagę podczas poszukiwań. Zanim jednak do tego dojdzie, z każdą z kandydatek porozmawia nie kto inny jak Davina Reeves-Ciara – modelka, Miss Nowego Jorku 2010, aktorka znana chociażby z serialu „Żmijowisko”, prezenterka konkursów piękności, instruktorka jogi i konsultantka terapeutycznego żywienia. Nikt tak jak ona nie zna kobiecej duszy, pogoni za piękną sylwetką i chęci aby zawsze wyglądać zjawiskowo łącząc jednocześnie życie w zgodzie z własnym rytmem. Kreacje z odzysku to program, który wspaniale wpasowuje się w trend slow fashion, czyli świadomego podejścia do mody i ubrań. Pokazuje jak nie poddawać się impulsywnym zakupom, które rujnują domowy budżet i niszczą środowisko. Jak dobrze zorganizować swoją szafę i wyrwać się z błędnego koła szybko zmieniającej się mody.

Kreacje z odzysku od 19 września- soboty godz. 21:00

Młodzi milionerzy. Mają wszystko a nawet więcej. Żyją luksusowo, szybko i głośno. Ich jedynym zmartwieniem jest to, czy na pewno są na bieżąco ze światową modą, posiadają najnowsze modele gadżetów, najszybsze i najbardziej ekskluzywne samochody i bywają w najmodniejszych miejscach. A co się stanie gdy na kilka dni przeniosą się ze swoich rezydencji do szeregowych domków na przedmieściach, na prowincję lub zamieszkają w małym mieszkaniu pod jednym dachem z rodziną, która ledwo wiąże koniec z końcem? Czego będzie im najbardziej brakować? A może okaże się, że po tym doświadczeniu inaczej spojrzą na dotychczasowe życie?

Młodzi milionerzy od listopada

Randki bez cenzury.Pierwsza randka to nie lada stres. Kim on/ona jest? Jak wygląda? Czym się zajmuje? Czy się sobie spodobamy? Wiele obaw, bo każdy doskonale wie jak powinna wyglądać randka idealna. Skoro każdy wie, to tym łatwiej mu przychodzi ocena randek innych, zupełnie nieznanych sobie osób. I tak oto w każdym programie zobaczymy dwie randki, które są oceniane przez zwyczajnych ludzi. Przy przysłowiowej „herbacie i słonych paluszkach”, siedząc na kanapie przed telewizorem będą na bieżąco komentować czasem nieporadne zaloty, czasem miłe sytuacje a czasem wręcz żenujące. Zabawne komentarze, celne wskazówki i duża dawka śmiechu – takie będą Randki bez cenzury.

Randki bez cenzury od 23 października piątki godz. 21:00

Po raz pierwszy na antenie Polsat Cafe:

W bliskim planie.Autorski program Alicji Resich-Modlińskiej, w którym gośćmi są znani i cenieni przedstawiciele kultury i sztuki, filmu, teatru, muzyki, literatury, a także sportowcy, naukowcy i publicyści. Punktem wyjścia każdego z wywiadów są aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa. Bohaterką pierwszego odcinka w tym sezonie będzie Manuela Gretkowska, która opowie dlaczego postanowiła wyjechać z kraju.

Aniu troszkę trzeba przeredagować to ostatnie zdanie bo zbyt blisko siebie występują te same słowa. Słowo zaznaczone na zielono jest niepotrzebne.

W bliskim planie od 13.09 – niedziele godz.15:30

Fajka pokoju.Dziennikarka Jolanta Fajkowska zapyta kobiety, w jaki sposób to, co dzieje się w naszym kraju ma wpływ na nie same, a także na ich rodziny, jak zmienia się przez to ich życie prywatne i zawodowe. Będzie próbowała dowiedzieć się, o czym kobiety chcą rozmawiać, jak wygląda ich świat. Kobiety wyróżnia – odmienna od męskiej – wrażliwość, sposób mówienia i formułowania myśli, stawianie pytań, ocena zdarzeń i ludzi. Szukanie porozumienia i rozwiązanie problemu jest bardziej interesujące niż spór dla samego sporu. Stąd tytuł programu – Fajka pokoju. Prowadząca Jolanta Fajkowska zaprosi kobiety o różnych poglądach, ekspertki, autorytety, gwiazdy, po to, aby porozmawiać o tym, co dla nich najważniejsze, by z kobiecego punktu widzenia ocenić mijający tydzień.

Fajka pokoju – od 7 września – poniedziałki godz.12:00

Kontynuacje:

Bogaty dom – Biedny dom– jeden z najchętniej oglądanych reality show Polsat Cafe. Dwierodziny z dwóch odmiennych światów na kilka dni zamienią się domem oraz budżetem, aby przekonać się jak się żyje na dwóch przeciwległych krańcach drabiny społecznej. Jak ta przygoda wpłynie na postrzeganie ich świata? Czy rzeczywiście pieniądze są najważniejsze? Czy można wieść bardzo skromne, ale szczęśliwe życie? Czy modne gadżety i luksusowe życie mogą zastąpić wspólnie spędzony czas przy wykonywaniu zwyczajnych czynności domowych?

Bogaty dom – Biedny dom od 6 października – wtorki godz. 21:00

Shopping Queens– kolejna edycja formatu oglądanego na całym świecie przez miliony kobiet kochających modę i zakupy. Po Francuzkach, Turczynkach i Niemkach Polki pokazują swój styl. Każdy z odcinków to nowe stylizacje i 4 nowe bohaterki walczące o miano Królowej Zakupów. Uczestniczki programu spotkają się w centrum handlowym. Każda z kandydatek do tytułu Shopping Queen , otrzymuje określoną kwotę oraz czas, w którym musi zrobić zakupy. Jej zadaniem jest przedstawienie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Całość ma zawierać ubiór, fryzurę oraz makijaż. Zwieńczeniem każdego odcinka jest prezentacja wybranych stylizacji na wybiegu oraz poddanie się ocenie pozostałych uczestniczek. Ta, która zdobędzie uznanie rywalek oraz zgromadzi najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną w postaci bonu na zakupy w centrum handlowym! Prowadząca program będzie doradzała dziewczynom i dodawała im otuchy. W każdym odcinku finalne stylizacje uczestniczek komentują modowi eksperci Tomasz Jacyków (stylista, krytyk mody), Ada Fijał (aktorka) i Lidia Popiel (fotografka i modelka), Jarosław Szado ( stylista i choreograf). Program prowadzi Joanna Horodyńska.

Shopping Queens” od 9 września – środy o godz. 21:00

Kulisy Tańca z Gwiazdami. W piątkowe wieczory na antenę Polsatu powraca „Taniec z Gwiazdami” a co za tym idzie w Polsat Cafe poznamy „Kulisy Tańca z Gwiazdami”. Agnieszka Hyży będzie rozmawiać gwiazdamitej edycji, zbierze ich wrażeniach po każdym odcinku i skomentuje prasowe doniesienia. Prowadząca zapyta gwiazdy o to, jak radzą sobie ze stresem, ile czasu spędzają na próbach i jaki taniec był do tej pory dla nich najtrudniejszy. Zajrzymy na sale treningowe, do garderoby i odkryjemy wszystkie poza-parkietowe tajemnice!

Kulisy Tańca z Gwiazdami od 4 września – piątki o godz. 22:00

Gwiazdy na dywaniku. Mimo, iż tej jesieni zdecydowanie rzadziej i bardziej kameralnie odbywają się pokazy, premiery a i gwiazdy częściej przedkładająą domowe zacisze niż czerwone dywany, to jednak życie kulturalne nadal kwitnie. Portale pokazują jakie stylizacje wybierają gwiazdy a w każdą niedzielę modowa wyrocznia – Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków w programie „Gwiazdy na dywaniku” będą je oceniać. Werdykty z pewnością jednych zasmucą, innych ucieszą, ale pewne jest jedno – prowadzącym nie umknie żadna modowa wpadka, ale ostra krytyka nieudanych stylizacji może się okazać dla gwiazd prawdziwą lekcją dobrego smaku i sprawić, że kolejny raz nie popełnią tych samym modowych błędów.

Gwiazdy na dywaniku od października

Demakijaż. To już 11. sezon najbardziej intymnych rozmów gwiazd polskiego show biznesu z Krzysztofem Ibiszem. Jesienią na swoją kanapę Krzysztof zaprosi rodziny. Niekiedy będą to małżonkowie a czasem rodzice i dzieci. Jak wygląda życie rodzinne Doroty Landowskiej i Mariusza Bonaszewskiego? Jaki jest podział obowiązków w domu Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego? Czy aktor Zbigniew Suszyński udziela rad zawodowych córce Milenie Suszyńskiej także aktorce? Jakim ojcem jest Piotr Gąsowski i czy Jakub Gąsowski odziedziczył talent po ojcu? Tego wszystkiego dowiemy się oglądając Demakijaż.

Demakijaż” w każdą niedzielę od 27 września – niedziele o godz. 15:00

Show „Gry małżeńskie” cieszy się niesłabnącą popularnością i jesienią w 8. już sezonie widzowie będą mogli śledzić perypetie kolejnych singielek. W każdym odcinku piękna kandydatka spotka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch panów jest żonatych, a jeden jest kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. Nie będzie to jednak takie łatwe zadanie, bowiem do tej gry dołączą również żony, które pomogą swoim mężom w przygotowaniach do randki z singielką. Panie usuną wszelkie ślady obecności kobiety w mieszkaniu oraz będą wspierały swoich partnerów, podglądając przebieg randek na ekranie w ukrytym pokoju.

Gry małżeńskie” od 12 września – soboty o godz. 22:00

Bądźcie z nami na bieżąco:

FB: www.facebook.com/polsatcafe

IG: www.instagram.com/polsatcafeofficial/

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ