NATIONAL GEOGRAPHIC WILD

MIESIĄC Z WIELKIMI KOTAMI

W każdą niedzielę od 7 lutego od godz.14:00

Miesiąc z wielkimi kotami wraca jak zwykle w lutym na antenę National Geographic Wild. Tegoroczne święto kotów obfituję w indywidualne historie drapieżców: pumy Solitarii – dzielnej samicy z Torres del Paine w Chile, samotnie wychowującej czworo kociąt; Cazadory, młodej pumy, która musi opanować sztukę samodzielnego przetrwania; zielonookiej lamparcicy Toto,  i pierwszych lat jej życia; gepardzicy Nzuri, która po raz pierwszy zostaje mamą.


NATIONAL GEOGRAPHIC

EGIPT: MIEJSCE PEŁNE TAJEMNIC

PREMIERA: niedziela 21 lutego o godz. 15:00

Egipt jest najbogatszym źródłem archeologicznych skarbów naszej cywilizacji. W zachwycającej i pełnej tajemnic serii, kamery podążają za zespołami pracującymi bezpośrednio na obszarze zdumiewających wykopalisk. Rywalizacja badaczy, odkrywających sekrety starożytnej cywilizacji trwa. Najlepsi archeologowie na świecie, czołgając się we wnętrzach piramid, odsłaniają zaginione wieki temu grobowce i wydobywają na światło dzienne mumie,  liczące 3 000 lat. W drugim sezonie serii zobaczymy m.in. jakie skarby kryje w sobie grobowiec Tutanchamon i Wielki Sfinks.


NAT GEO PEOPLE

NIEZWYKŁY DR POL

PREMIERA: środa 10 lutego o godz.18:00

Niestrudzony doktor Pol powraca w 10. sezonie uwielbianej przez wielu miłośników zwierząt serii. Na weterynarzy z Michigan czekają nowe wyzwania – od trudnych porodów krów i nagłych wezwań na farmy, po pilne wizyty w klinice i zatłoczonej lecznicy, gdzie trafiają zwierzęta z najdziwniejszymi i najrzadszymi przypadłościami. Potykające się emu, zranione źrebię, kulejąca świnia, zraniony pies, cielęta, konie, czy króliki – każde z potrzebujących zwierząt może liczyć na pomoc dr. Pola i jego kompanów, którzy zachowują zimną krew i wykazują się ogromną troską przy żadnym pacjencie.


FOX

DLACZEGO KOBIETY ZABIJAJĄ

PREMIERA: czwartek 28 stycznia o 21:05

Żyjąca w latach 60. Beth Ann Stanton (Ginnifer Goodwin) jest szczęśliwą gospodynią domową. Wszystko się zmienia, gdy przypadkiem dowiaduje się, że jej mąż zdradza ją z April, kelnerką w pobliskim bistro. W latach 80. Simone Grove (Lucy Liu) odkrywa, że jej trzeci mąż jest gejem i ma romans z dużo młodszym od siebie mężczyzną. W 2019 Taylor Harding (Kirby Howell-Baptiste) wraz z mężem żyją w otwartym związku, który sprawdza się do momentu, gdy Taylor zaprasza do domu swoją kochankę. Okazuje się bowiem, że nie tylko ona wdała się z nią w romans. Niewierność partnerów nie jest jedyną rzeczą, która łączy trzy kobiety. Beth Ann, Simone i Taylor mieszkały w tym samym domu i wszystkie trzy popełniły zbrodnie.


FOX COMEDY

DUNCANVILLE

PREMIERA: sobota 6 lutego o godz. 20:00 

Jak większość piętnastolatków, Duncan nie może się doczekać dorosłości, gdy będzie już miał mnóstwo pieniędzy, swobody, samochodów i dziewczyn. Niestety, na razie na nic go jeszcze nie stać, wszędzie jeździ z mamą, a do tego musi zajmować się młodszą siostrzyczką. Jego mama Annie martwi się, że syn zrujnuje sobie przyszłość, zrobi więc wszystko, by go przed tym ochronić. Z kolei tata Jack chce być lepszym rodzicem niż jego własny ojciec. Duncana wspomagają przyjaciele Bex, Yangzi, Wolf oraz Mia, w której jest zauroczony. Duncan może i nie jest wyjątkowy, ale w swojej bogatej wyobraźni prowadzi naprawdę niesamowite życie.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ