Puchar Świata w skokach narciarskich

kwalifikacje i konkursy w miejsce odwołanego Raw Air
zakończeniu sezonu w Planicy, 25-28 marca

Emocje w Pucharze Świata w skokach narciarskich będą trwały aż do końca marca! Po mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym skoczkowie będą rywalizować w konkursach organizowanych w miejsce odwołanego cyklu Raw Air. Dokładne daty i miejsca nie zostały jeszcze potwierdzone. Sezon zakończy się lotami narciarskimi na słynnej Letalnicy w Planicy. Eurosport 1 pokaże na żywo zarówno kwalifikacje, jak i konkursy, a najlepszy komentarz zapewni znakomity duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Niezwykle interesujące będą również studia towarzyszące transmisjom, w których widzowie usłyszą profesjonalne analizy ekspertów stacji na czele z Jakubem Kotem i Krzysztofem Biegunem, a także wywiady z zawodnikami przeprowadzane przez Kacpra Merka.


Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, Oberstdorf

23 lutego – 7 marca

Najważniejsze impreza sezonu w skokach narciarskich, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej zostanie rozegrana w Oberstdorfie. Oczy polskich kibiców będą skierowane przede wszystkim na skoczków na czele z Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim i Piotrem Żyła. Zawodnicy trenera Michala Doleżala będą w gronie faworytów zarówno na skoczni normalnej, jak i dużej oraz w rywalizacji drużynowej. Dawid Kubacki będzie bronił w Oberstdorfie złota na normalnej skoczni, które zdobył w niesamowitym konkursie w Seefeld, wyprzedzając Kamila Stocha.

Eurosport pokaże na żywo wszystkie najważniejsze zawody podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. Rywalizację na skoczniach komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut.


Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

Sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim zakończy się 21 marca w Lenzerheide. Wcześniej najlepsze alpejki i najlepszy alpejczycy świata będą rywalizowali w Saalbach-Hinterglemm, Jasnej, Are i Kranjskiej Gorze. Widzów Eurosportu czekają więc kolejne emocje związane ze startami Maryny Gąsienicy-Daniel oraz walką o Kryształowe Kule.


Puchar Świata w biathlonie

W marcu rozgorzeje finałowa walka o Kryształowe Kule w Pucharze Świata w biathlonie. Widzowie Eurosportu obejrzą rywalizację kobiet i mężczyzn z Novym Meście i Oestersund. Jak zawsze pasjonujące biegi komentować będzie duet Tomasz Sikora – Tomasz Jaroński.


Piłka nożna, Puchar Niemiec, 1/4 finału

2 marca

W grze o prestiżowe trofeum zostało zaledwie 8 zespołów w tym Borussia Dortmund, którą w walce o półfinał czeka starcie z Borussia Moenchengladbach. Znakomicie zapowiadające się spotkanie będzie transmitowane w Eurosporcie 1.


Piłka ręczna, Liga Mistrzów i Liga Europejska

Eurosport pokazuje mecze polskich zespołów w europejskich pucharach w piłce ręcznej – Łomża Vive Kielce w Lidze Mistrzów oraz Orlen Wisły Płock w Lidze Europejskiej. Stacja transmituje także największe szlagiery Ligi Mistrzów bez udziału polskich drużyn. Łomża Vive Kielce jest jednym z faworytów najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek w piłce ręcznej.


Snooker

Gibraltar Open, 1-7 marca

W lutym miłośnicy snookera będą mogli śledzić na antenie Eurosportu prestiżowy turniej Gibraltar Open. Snooker w Eurosporcie to gwarancja najlepszego komentarza Rafała Jewtucha, Przemka Kruka, Michała Eberta, Grzegorza Biernadskiego i Jarosława Kowalskiego.


Kolarstwo

Paryż-Nicea, 7-14 marca
Tirreno-Adriatico, 10-16 marca
Tour of Catalunya, 22-28 marca

W marcu sezon kolarski rozkręci się na dobre! Eurosport zaprosi widzów na pasjonujące wyścigi w tym między innymi Paryż-Nicea, Tirreno-Adriatico i Tour of Catalunya. W peletonie zobaczymy największe kolarskie w tym oczywiście Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majkę. Komentarz na najwyższym poziomie zapewnią między innymi Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski, Adam Probosz.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ