Turniej Czterech Skoczni

 • 1 stycznia, konkurs w Garmisch-Partenkirchen
 • 2 stycznia, kwalifikacje w Innsbrucku
 • 3 stycznia, konkurs w Innsbrucku
 • 5 stycznia, kwalifikacje w Bischofshofen
 • 6 stycznia, konkurs w Bischofshofen

Najbardziej prestiżowy turniej w cyklu Pucharu Świata jak zawsze rozegrany zostanie na przełomie roku. Przed rokiem Turniej Czterech Skoczni w fantastycznym stylu wygrał Dawid Kubacki. Kto tym razem okaże się najlepszy na skoczniach w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen? Tylko w Eurosporcie 1 widzowie będą mogli zobaczyć każdy skok TCS – w kwalifikacjach i konkursach. Miłośnicy skoków usłyszą swoich ulubionych komentatorów i ekspertów: Marka Rudzińskiego, Igora Błachuta, czy Jakuba Kota, a także wywiady przeprowadzane w Niemczech i Austrii przez Kacpra Merka.


Puchar Świata w skokach narciarskich

 • 8-10 stycznia, Titisee-Neustadt
 • 15-17 stycznia, Zakopane
 • 22-24 stycznia, Lahti
 • 29-31 stycznia, Willingen

W styczniu po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni widzów Eurosportu czekają kolejne weekendy z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Eurosport jako jedyna stacja w Polsce pokaże zarówno kwalifikacje, jak i konkursy. W walce o najwyższe lokaty zobaczymy między innymi znakomitych Polaków na czele z Dawidem Kubackim, Kamilem Stochem i Piotrem Żyłą. Niezrównany komentarz zapewni duet Marek Rudziński – Igor Błachut. W studiach, prowadzonych przez Michała Korościela, widzowie usłyszą nietuzinkowe analizy ekspertów Eurosportu, między innymi Jakuba Kota. Jak zawsze skoczkom na miejscu wydarzeń towarzyszyć będzie Kacper Merk.


Biathlon, Puchar Świata

 • 7-10 stycznia, Oberhof
 • 13-17 stycznia, Oberhof
 • 21-24 stycznia, Anterselva

Początek sezonu zwiastuje pasjonującą walkę w Pucharze Świata w biathlonie! Z bardzo dobrej strony pokazują się przede wszystkim reprezentacje Norwegii i Francji. Polscy kibice największe nadzieje mogą wiązać ze startami Moniki Hojnisz-Staręgi i Kamili Żuk. Bez wątpienia na mistrzowskim poziomie będzie także komentarz Tomasza Jarońskiego i Tomasz Sikory. W styczniu gwiazdy biathlonu będą rywalizować w Oberhofie, a następnie w Anterselvie.


Biegi narciarskie, Tour de Ski

 • 1-10 stycznia

Początek roku to ważny moment dla wszystkich miłośników biegów narciarskich, którzy mogą emocjonować się rywalizacją w najbardziej prestiżowym cyklu w trakcie Pucharu Świata – Tour de Ski. Kto tym razem najlepiej zniesie maraton biegów i finałowy podbieg pod Alpe Cermis? Odpowiedź na antenach Eurosportu!


Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

Maryna Gąsinica-Daniel w ostatnim czasie imponuje formą i daje polskim kibicom narciarstwa alpejskiego radość, na którą tak długo czekali. Polka osiągnęła świetną dyspozycję, co przekłada się na najlepsze w karierze rezultaty. W styczniu pochodząca z Zakopanego zawodniczka znów będzie walczyć o pucharowe punkty na antenach Eurosportu! W tym miesiącu widzowie zobaczą również pasjonujące zjazdy w Wengen i Kitzbuehel, gdzie najlepsi alpejczycy świata osiągają zawrotne prędkości!


Audi Eurosport eRacing by Assetto Corsa

 • 5-6 stycznia

Audi Eurosport eRacing by Assetto Corsa to pierwsza otwarta dla wszystkich polska seria simracingowa, której organizatorem jest Eurosport! Kierowcy będą startować w zespołach, aby ułatwić widzom śledzenie sytuacji na torze oraz kibicowanie swoim faworytom. 20 najlepszych kierowców otwartych dla wszystkich prekwalifikacji awansuje do wyścigów finałowych, by walczyć o nagrody o łącznej puli 20 tys. zł i ścigać się ze znanymi polskimi kierowcami, którym zostaną przyznane dwie dzikie karty. Wyścigi finałowe odbędą się w dniach 28-29 grudnia i 5-6 stycznia i będą transmitowane na antenach Eurosportu.


Piłka ręczna, Liga Mistrzów i Liga Europejska

Eurosport pokazuje mecze polskich zespołów w europejskich pucharach w piłce ręcznej – Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów oraz Orlen Wisły Płock w Lidze Europejskiej. Stacja transmituje także największe szlagiery Ligi Mistrzów bez udziału polskich drużyn. Łomża Vive Kielce jest jednym z faworytów najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek w piłce ręcznej.


Snooker, Masters

 • 10-17 stycznia

Rozgrywany w Londynie Masters to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych turniejów snookerowych na świecie. Wraz z UK Championship i mistrzostwami świata stanowi snookerową potrójną koronę. W ubiegłym roku zwycięzcą turnieju został Stuart Bingham. Masters na antenach Eurosportu skomentują niezawodni Rafał Jewtuch, Przemek Kruk, Michał Ebert, Grzegorz Biernadski i Jarosław Kowalski.


Piłka nożna, Puchar Niemiec

 • 12 stycznia, Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt
 • 13 stycznia, Holstein Kiel – Bayern Monachium

Niemiecka piłka w najlepszym wydaniu będzie obecna na antenach Eurosportu także w styczniu! Widzowie zobaczą dwa mecze drugiej rundy Pucharu Niemiec, w tym spotkanie Bayernu Monachium. Będzie to znakomita okazja, aby obejrzeć w akcji najlepszego piłkarza 2020 roku w międzynarodowym plebiscycie Eurosportu – Roberta Lewandowskiego!

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ