Czego nie lubią Gwiazdy?

Sprawdź w programie MOONTALK, w ACTIVE

FAMILY!

Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki o domowych nawykach!

Laura Breszka o zazdrosnych koleżankach!

Joanna Żółkowska o rozbieranych scenach!

Karol Strasburger o przeklinaniu!

W poniedziałkowym odcinku Moontalka, o godz. 22.00, w Active Family, na fotelach zasiądą: Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki. Para w życiu i na scenie. Tych faktów z ich życia jeszcze nie znacie! Mało tego! Oni sami o sobie wielu rzeczy dowiedzieli się dopiero w programie Moontalk. Który aktor ich zeswatał? Jaki nietypowy prezent Łukasz przyniósł na pierwszą randkę? Czy od razu zaiskrzyło? Na ile siebie znają? Czy zaakceptowali swoje przyzwyczajenia? Kto jest bardziej oszczędny? Czy często się kłócą i co w sobie cenią? 2 listopada szykuje się bardzo ciekawa rozmowa przy świetle księżyca.

Laura Breszka – aktorka i głos stacji Active Family odwiedzi show Moontalk we wtorek, 3 listopada, o godz. 22.00. Chcecie zobaczyć jak wciela się w niegrzecznego chłopca, kota i małą dziewczynkę? Ciekawi was jakie nieprzyjemne sytuacje spotkały ją na planie ze strony zazdrosnych koleżanek aktorek? Jaką ma strategię na negocjowanie stawek przy produkcjach filmowych i telewizyjnych? Laura zdradzi także jakie nękają ją kompleksy i kiedy krzyczy. Będą też tematy dotyczące cywilizacji pozaziemskich oraz reinkarnacji. A co Laura robi wieczorami? Kiedy jest szczęśliwa? Co lubi w mężczyznach? Będzie też o spędzaniu czasu w samotności i o trudnych życiowych decyzjach.

Joanna Żółkowska zawita do studia Moontalk w środę, 4 listopada. Ta jedna z najbardziej cenionych i popularnych polskich aktorek opowie o rozbieranych scenach w filmach, o rzeczach, których by nigdy nie zrobiła oraz o sprawach, które działają jej na nerwy, o relacjach z córką i wnukami i roli w Klanie, za którą Polacy ją pokochali.

A w czwartek, 5 listopada, gościem Magdaleny Kasperowicz będzie Karol Strasburger. Dowiecie się jakim dzieckiem był mały Karolek. Jak wyglądało jego dzieciństwo i jak sam podchodzi do roli ojca? Czy lubi być określany amantem polskiego kina? Jak wygląda jego zdrowy tryb życia? Jaka jest jego recepta na wieczną młodość? No i oczywiście będą dowcipy! Jaki humor lubi? Co go śmieszy?
Codzienny program Moontalk od poniedziałku do piątku o godz. 22.00 w Active Family. A w weekendy Maraton z Moontalkiem. W soboty o godz. 10.00, a w niedziele o godz. 16.00.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ