Hitowy serial dokumentalny o służbie strażników Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Jak wygląda ich codzienna praca? Z czym muszą się mierzyć?
Każdy odcinek to pełna emocji walka z czasem, nieokiełznanym żywiołem, a także z własnymi ograniczeniami i strachem.
„Patrol Tatry” od 1 listopada w niedzielę o godz. 15:25 w Fokus TV.

„Patrol Tatry” powstał w ścisłej współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Pierwszy sezon serialu emitowany był od 12 października 2019 roku i cieszył się dużą popularnością. Jego bohaterami są ludzie o niezwykłej sile charakteru, którzy jak nikt inny poznali tajemnice gór i Parku. Oprócz pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego w serialu pojawią się również ratownicy TOPR-u, właściciele schronisk górskich, taternicy, przyrodnicy. Ludzie, którzy codziennie stawiają czoła najtrudniejszym wyzwaniom, ryzykując życiem i zdrowiem.

Jest to produkcja oryginalna, autorski format powstały od podstaw w Fokus TV. Serial nie ma precedensu w historii polskiego dokumentu dzięki osobistemu zaangażowaniu się w produkcję dyrekcji i pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Niemal cztery miliony turystów odwiedza co roku Tatrzański Park Narodowy. Wydaje się zatem, że wszystkie ścieżki zostały w nim już dawno wydeptane. Tymczasem kryje on wciąż wiele tajemnic, niedostępnych dla turystów. Dotrzemy z kamerą do miejsc, które odwiedzane są tylko przez strażników Parku. Pokażemy spektakl natury rozgrywający się w polskich Tatrach.

Tatry nie są tu tylko pięknie sfotografowanym tłem. Pokazujemy Tatry od wewnątrz. Było to możliwe dzięki twórczemu udziałowi bohaterów naszego filmu: strażników, pracowników i dyrekcji Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki tej współpracy mogliśmy pokazać pasję i miłość do gór.

„Patrol Tatry” od 1 listopada w niedzielę o godz. 15:25 w Telewizji FOKUS TV.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ