Poniedziałek; 8.03.2021

Ślad

Emisja: 14. odcinek – 8.03.2021; poniedziałek; g. 20:00
Kraj i rok produkcji: Polska, 2018
Reżyseria: Wojciech Nowak
Obsada aktorska: Anita Jancia (podinspektor Renata Różańska), Mariusz Jakus (nadkomisarz Rafał Walczak), Aleksandra Hamkało (Anna Szpunar), Cezary Łukaszewicz (śledczy Artur „Kot” Kotowicz), Kamil Szeptycki (Tomek Bączyk), Krzysztof Wach (Sebastian Wrona), Wojciech Starostecki (dr Piotr Romański), Piotr Witkowski (podkomisarz Bartosz Majski), Agnieszka Kawiorska (Małgorzata Mazurek), Marta Jaryczewska (Kinga Bielska), Michał Gadomski (Jędrzej Lisowski), Paulina Mikuśkiewicz (Julia Sulimowska), James Malcolm (Jacek Zaręba), Zuzanna Pawlak (Ilona Andrzejewska)

Serial kryminalny
Dwóch byłych pracowników policji – Lewakowski i Polit – popełnia samobójstwo przez powieszenie. Okazuje się jednak, że ktoś musiał obu panom pomóc. W mieszkaniach ofiar znalezione zostają ślady tej samej kobiety. Podejrzana to licealistka – Nikola Gawrońska. Lewakowski i Polit też jednak okazują się nie pozostawać zupełnie niewinnymi, wzorowymi stróżami prawa. Panowie, nie będąc już czynnymi policjantami, kontynuowali swoje „praktyki” polegające na zatrzymywaniu rzekomo naruszających prawo i wyłudzaniu od nich pieniędzy. Nikola współpracowała z szantażystami, podrzucając ofiarom narkotyki. A jedną z wrobionych przez nią osób to jej kolega z klasy – Mateusz Kowalewski. Niedługo potem, po jego fałszywym zatrzymaniu zmarł jego dziadek, a nieświadomy niczego Mateusz, od postronnych osób dowiedział się, że śmierć dziadka nie odbyła się bez wpływu fałszywych policjantów. Chłopak ma motyw, ale mimo wszystko dowody niezaprzeczalnie obciążają Nikolę. Nikt nie wierzy, że dziewczyna mogła popełnić taką zbrodnię. Nieustępliwi eksperci CWŚ do skutku poszukują prawdziwego zabójcy.

Jak długo jeszcze?

Emisja: 8.03.2021; poniedziałek; g. 21:00
Tytuł oryginalny: Are We Done Yet?
Kraj i rok produkcji: USA, 2007
Reżyseria: Steve Carr
Obsada aktorska: Ice Cube, Aleisha Allen, Philip Bolden, Nia Long, John C. McGinley

Komedia familijna. Nick (Ice Cube – „Chłopaki z sąsiedztwa”) i jego świeżo poślubiona żona Suzanne (Nia Long – „Agent XXL”) mają dość życia w hałaśliwym i zatłoczonym Manhattanie. W poszukiwaniu ciszy i spokoju w pięknej okolicy, mimo pewnej różnicy zdań, sprzedają swój nowojorski apartament i przenoszą się do własnego, zakupionego po okazyjnej cenie, domku na, pozornie idyllicznych, przedmieściach. Okazuje się jednak, że realizacja planów nie jest wcale taka łatwa. Sielanka zamienia się w koszmar, gdy wychodzi na jaw, że budynek wymaga gruntownego remontu, a ekipa, która podejmuje się tego zlecenia, to prawdziwi artyści… przeciągania terminów i wszelkiego rodzaju usterek. Czy małżonkowie kiedykolwiek zdołają zamieszkać w swoim nowym domu? Ten film to wyreżyserowana przez Steve’a Carra („Następny piątek”, „Małolaty u taty”) kontynuacja komedii „Daleko jeszcze?” z 2005 roku.


Wtorek; 9.03.2021

Chirurdzy

Tytuł oryginalny: Grey’s Anatomy
Kraj i rok produkcji: USA, 2005 –
Sezon 14 2017 – 2018
Pomysł serii: Shonda Rhimes
Obsada aktorska: Ellen Pompeo (jako dr Meredith Grey), Justin Chambers (jako dr Alex Karev), Chandra Wilson (jako dr Miranda Bailey), James Pickens, Jr. (jako dr Richard Webber), Kevin McKidd (jako dr Owen Hunt), Jessica Capshaw (jako dr Arizona Robbins), Sarah Drew (jako dr April Kepner), Jesse Williams (jako dr Jackson Avery), Caterina Scorsone (jako dr Amelia Shepherd), Camilla Luddington (jako dr Jo Wilson), Kelly McCreary (jako dr Maggie Pierce), Jason George (jako dr Ben Warren), Giacomo Gianniotti jako dr Andrew DeLuca oraz gościnnie: Martin Henderson (jako dr Nathan Riggs) i Abigail Spencer (jako dr Megan Hunt)

Serial obyczajowy
Emisja: PREMIERA – 299. odcinek – 9.03.2021; wtorek; g. 8:00
Jackson jest teraz bajecznie bogaty. Za ułamek tej fortuny kupuje jacht i zaprasza kolegów w rejs po morzu. To będzie dzień relaksu dla chłopaków z szpitala Grey Sloan Memorial, podczas gdy dziewczyny z tego szpitala przejmują ich obowiązki. Amelia wraca do pracy po rekonwalescencji i wyprowadza się od Owena. Wkrótce ma przeprowadzić pierwszą operację od czasu usunięcia guza mózgu i obawia się, że podejmuje zbyt wielkie ryzyko, więc prosi o pomoc swojego mentora, Toma. Czy zdołają ocalić życie powszechnie szanowanego sędziego, który dotąd ratował innych? Natomiast Meredith jest tego dnia gwiazdą. Jej twarz pojawiła się na okładce najbardziej renomowanego pisma dla chirurgów. Arizona, April i Maggie starają się pomóc kobiecie, która ukrywa śmiertelny sekret.

Emisja: PREMIERA – 300. odcinek – 9.03.2021; wtorek; g. 9:00
Po tym, jak kolejka górska wypadła z toru jazdy, wiele osób doznało poważnych obrażeń. Wkrótce potem pierwsi ranni trafiają na izbę przyjęć Grey Sloan Memorial w Seattle. Lekarze i personel medyczny z tego szpitala robią wszystko, co w ich mocy, by im pomóc. Do akcji ratunkowej włącza się też Meredith, pomimo że powinna lecieć do Bostonu – na rozdanie nagród Fundacji Avery. Woli ratować życie pacjentom, niż odbierać chirurgicznego Oscara! Wśród poszkodowanych jest troje rezydentów, którzy wyglądają i zachowują się jak młodsze wersje głównych bohaterów tego serialu. Duchy przeszłości! Jedna z tych rannych dziewczyn – blondynka przypominająca Izzie – jest w zaawansowanej ciąży i ma guza, którego trzeba jak najszybciej usunąć. Arizona podejmuje wyzwanie… Miranda przeżywa szok, gdy odkrywa, że jej mąż w sekrecie przed nią przygotowuje się do pracy… strażaka. Bycie chirurgiem to dla niego zbyt mało stresujące zajęcie?

Emisja: PREMIERA – 301. odcinek – 9.03.2021; wtorek; g. 10:00
Haker zaatakował system informatyczny Grey Sloan Memorial Hospital – doprowadził do awarii wszystkich monitorów, telefonów i komputerów, przejął bazy danych pacjentów i żąda okupu. Do akcji wkracza FBI. Lekarze starają się ratować życie ludziom, którzy fatalnym zbiegiem okoliczności trafili tego dnia na izbę przyjęć tego szpitala, ale bez nowoczesnej aparatury nie potrafią postawić diagnozy czy przeprowadzić najprostszego zabiegu. Dr Bailey próbuje zachować spokój. Gdy jednak technologia zawodzi, wybuch paniki to tylko kwestia czasu. Richard jako najstarszy z drużyny pamięta jeszcze, jak pracowali chirurdzy przed erą komputerową i pokazuje młodszym koleżankom i kolegom, jak być kreatywnym w tych ciężkich czasach.

Emisja: PREMIERA – 302. odcinek – 9.03.2021; wtorek; g. 11:00
Grey Sloan Memorial Hospital boryka się problemami, jakie spowodował atak hakera. Szpital kontynuuje współpracę z agentami FBI, pomimo że jego dyrektorka, Miranda jest coraz bliżej rozwiązania, którego stanowczo zabraniają jej agencji federalni – skłania się do zapłacenia wielomilionowego okupu, aby ratować swoich pacjentów. Ale to Jo czeka tego dnia największy szok, bo okazuje się, że do Seattle przyjechał jej mąż. Oficjalnie dr Paul Stadler (w tej roli gościnnie: dwukrotnie nominowany do Złotych Globów, Matthew Morrison) to powszechnie szanowany chirurg, prywatnie – manipulant i despota. Aby uwolnić się od przemocy psychicznej i fizycznej z jego strony, ona była zmuszona uciekać i ukryła się pod przybranym nazwiskiem. Przy wsparciu przyjaciół Jo potrafi mu się teraz przeciwstawić. Ale boi się, że ten damski bokser zacznie krzywdzić swoją nową narzeczoną. Usiłuje ją przestrzec, ta dziewczyna jej jednak nie wierzy…

Emisja: PREMIERA – 303. odcinek – 9.03.2021; wtorek; g. 12:00
Dr Paul Stadler został potrącony przez samochód i w ciężkim stanie trafia do szpitala Grey Sloan Memorial. Meredith podejrzewa, że Jo i Alex mieli coś wspólnego z jego tajemniczym wypadkiem. Oboje stanowczo zaprzeczają, by usiłowali zabić męża Jo. Czy powinna im wierzyć? Na izbę przyjęć trafia też nastoletni Afro-Amerykanin. Biały policjant postrzelił go na zamożnym przedmieściu Seattle, zakładając, że ma do czynienia z przestępcą, podczas gdy ten chłopak szedł do swojego domu. Wszyscy są tą fatalną pomyłką poruszeni. Tymczasem April przyjmuje poród i popełnia błąd, tragiczny w skutkach. Na domiar złego, nie była świadoma, że mężem jej pacjentki jest jej były narzeczony, Matthew Taylor (gościnnie: Justin Bruening). Przed kilku laty porzuciła go przed ołtarzem, a teraz zabiła mu żonę?

Ślad

Emisja: 15. odcinek – 9.03.2021; wtorek; g. 20:00
Kraj i rok produkcji: Polska, 2018
Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada aktorska: Anita Jancia (podinspektor Renata Różańska), Mariusz Jakus (nadkomisarz Rafał Walczak), Aleksandra Hamkało (Anna Szpunar), Cezary Łukaszewicz (śledczy Artur „Kot” Kotowicz), Kamil Szeptycki (Tomek Bączyk), Krzysztof Wach (Sebastian Wrona), Wojciech Starostecki (dr Piotr Romański), Piotr Witkowski (podkomisarz Bartosz Majski), Agnieszka Kawiorska (Małgorzata Mazurek), Marta Jaryczewska (Kinga Bielska), Michał Gadomski (Jędrzej Lisowski), Paulina Mikuśkiewicz (Julia Sulimowska), James Malcolm (Jacek Zaręba), Zuzanna Pawlak (Ilona Andrzejewska)

Serial kryminalny
CWŚ prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa trzech uczniów. Wszyscy trzej odebrali w dniu śmierci SMS z propozycją spotkania od ich kolegi z klasy, Krystiana Babika. W wyznaczonym czasie spotkania chłopcy zostali zamordowani. Początkowo o zabójstwo podejrzewany jest Krystian, ale policjanci jego także znajdują martwego. Okazuje się, że pomiędzy czwórką zabitych nastolatków ciągłe dochodziło do kłótni o pieniądze. Od czasu do czasu kłócili się także o dziewczyny. Według śledczych, Krystian Babik założył się ze swoimi kolegami, że zdoła uwieść ich koleżankę z klasy, Krystynę Stecką. W związku z tym, o zabójstwo całej czwórki jest podejrzany ojciec Krystyny. Tylko jaką rolę odegrała w tej sprawie sama Krystyna? Okazuje się bowiem, że chłopcy wcale nie o nią się pokłócili. Krystian uwiódł jej młodą macochę, a tymczasem Krystyna była w nim zakochana. Co zrobiła Krystyna, gdy się o tym dowiedziała? I jaki udział w całej tej sprawie miała jej macocha?

Nigdy więcej

Emisja: 9.03.2021; wtorek; g. 21:00
Tytuł oryginalny: Enough
Kraj i rok produkcji: USA, 2002
Reżyseria: Michael Apted
Obsada aktorska: Jennifer Lopez, Billy Campbell, Tessa Allen, Juliette Lewis, Dan Futterman, Noah Wyle, Fred Ward, Christopher Maher

Thriller z Jennifer Lopez w roli głównej. Slim (Jennifer Lopez), młoda kelnerka poznaje mężczyznę swych marzeń i wkrótce wychodzi za niego. Mitch (Billy Campbell) jest przemiłym, przystojnym i bogatym właścicielem firmy budowlanej. Wspólnie rozpoczynają idylliczne życie, jednak wkrótce po urodzeniu córki Slim zauważa, że osobowość Mitcha ma również drugą, mroczną stronę. Okazuje się, że jej mąż ma kochankę. Gdy ona próbuje z nim o tym porozmawiać, on wpada w furię i dotkliwie ją bije. Kilka dni później sytuacja się powtarza. Slim wraz z córeczką ucieka z domu, zmienia wygląd i nazwisko. Jednak nawet w ten sposób nie może się ukryć przed swoim prześladowcą. Slim, która ma już dość ciągłej ucieczki i strachu, postanawia stawić mu czoła.


Środa; 10.03.2021

Ślad

Emisja: 16. odcinek – 10.03.2021; środa; g. 20:00
Kraj i rok produkcji: Polska, 2018
Reżyseria: Robert Wichrowski
Obsada aktorska: Anita Jancia (podinspektor Renata Różańska), Mariusz Jakus (nadkomisarz Rafał Walczak), Aleksandra Hamkało (Anna Szpunar), Cezary Łukaszewicz (śledczy Artur „Kot” Kotowicz), Kamil Szeptycki (Tomek Bączyk), Krzysztof Wach (Sebastian Wrona), Wojciech Starostecki (dr Piotr Romański), Piotr Witkowski (podkomisarz Bartosz Majski), Agnieszka Kawiorska (Małgorzata Mazurek), Marta Jaryczewska (Kinga Bielska), Michał Gadomski (Jędrzej Lisowski), Paulina Mikuśkiewicz (Julia Sulimowska), James Malcolm (Jacek Zaręba), Zuzanna Pawlak (Ilona Andrzejewska)

Serial kryminalny
Właściciel restauracji Grzegorz Szczepański zostaje otruty na przyjęciu z okazji rocznicy swojego ślubu. Zabójca naciera trucizną wnętrze kieliszka Szczepańskiego. Głównymi podejrzanymi w sprawie są kelner, a także manager restauracji. Śledczy ustalają jednak, że żona zamordowanego zdradzała go z jego 19-letnim synem, w związku z czym zamordowany restaurator postanowił go wydziedziczyć. Wkrótce żona Szczepańskiego również zostaje zabita. Sprawca uderza ją butelką w głowę. Kto okaże się zabójcą obu ofiar? I czy będzie to osoba związana z feralną restauracją?

Szkoła uwodzenia

Emisja: 10.03.2021; środa; g. 21:00
Tytuł oryginalny: Cruel Intentions
Kraj i rok produkcji: USA, 1999
Reżyseria: Roger Kumble
Obsada aktorska: Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon, Selma Blair, Louise Fletcher, Joshua Jackson, Eric Mabius

Dramat erotyczny. Sebastian (Ryan Phillippe) jest typowym podrywaczem, który uważa, że może mieć każdą kobietę. Jego przyrodnią siostrę Kathryn (Sarah Michelle Gellar) niedawno rzucił chłopak. Knuje ona spisek przeciwko Cecile (Selma Blair), dziewczynie, dla której ją zostawił. Jednak dla Sebastiana Cecile to nie jest żadne wyzwanie. Postanawia zaciągnąć do łóżka córkę nowego dyrektora – Annette (Reese Whiterspoon), która chce zachować dziewictwo, dopóki nie spotka miłości swojego życia. Kathryn zakłada się z Sebastianem. Jeżeli nie uda mu się przespać z Annette przed rozpoczęciem roku szkolnego, odda on Kathryn swojego Jaguara. Natomiast, jeżeli prześpi się z córką nowego dyrektora, w nagrodę za wygrany zakład otrzyma: Kathryn…
„Szkoła uwodzenia” to swobodna adaptacja „Niebezpiecznych związków” – książki napisanej w formie listów przez Pierre Choderlosa de Laclosa. Francuski pisarz doby Oświecenia sportretował w niej obyczaje panujące wśród osiemnastowiecznej arystokracji. Ten film to zarazem uwspółcześniona wersja niezapomnianego melodramatu z Johnem Malkovichem, Glenn Close i Michelle Pfeiffer. Ponadczasowa intryga, doskonała realizacja i młode gwiazdy Hollywood w rolach pierwszoplanowych: Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe i Reese Witherspoon sprawiły, że film odniósł wielki sukces i powstały następne odsłony „Szkoły uwodzenia”.


Czwartek; 11.03.2021

Ślad

Emisja: 17. odcinek – 11.03.2021; czwartek; g. 20:00
Kraj i rok produkcji: Polska, 2018
Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada aktorska: Anita Jancia (podinspektor Renata Różańska), Mariusz Jakus (nadkomisarz Rafał Walczak), Aleksandra Hamkało (Anna Szpunar), Cezary Łukaszewicz (śledczy Artur „Kot” Kotowicz), Kamil Szeptycki (Tomek Bączyk), Krzysztof Wach (Sebastian Wrona), Wojciech Starostecki (dr Piotr Romański), Piotr Witkowski (podkomisarz Bartosz Majski), Agnieszka Kawiorska (Małgorzata Mazurek), Marta Jaryczewska (Kinga Bielska), Michał Gadomski (Jędrzej Lisowski), Paulina Mikuśkiewicz (Julia Sulimowska), James Malcolm (Jacek Zaręba), Zuzanna Pawlak (Ilona Andrzejewska)

Serial kryminalny
W czasie wieczorku tanecznego wskutek wstrząsu anafilaktycznego umiera uczennica szkoły tanga. W jej torebce znalezione zostają dokumenty, z których wynika, że pracowała jako ekspert w Zakładzie Medycyny Sądowej. Ale koledzy z pracy jej nie rozpoznają… Nikt nie domyślał się, że kobieta tańczy tango. Żyła wyłącznie pracą i była nieatrakcyjna, samotna. Kuzdrowska zmarła po kontakcie z prokainą, która znajdowała się w róży, z którą zatańczyła ostatni raz. Podejrzenie pada na rywalkę i byłą Królową Tanga. Nauczyciel tanga zachwycił się Kuzdrowską, a jego żona – właścicielka szkoły tańca, mogła być o to zazdrosna. Okazuje się, że różę przyniósł adorator Kuzdrowskiej – Wilski. Specjalnie zapoznał się z kobietą, aby wybawić syna od kary więzienia. Kuzdrowska robiła ekspertyzę jako dowód w sprawie karnej chłopaka. Wilski naprawdę zakochuje się w Kuzdrowskiej. Kobieta przedstawiła prawdziwe wyniki ekspertyzy – syn Wilskich był niewinny. Kto więc i dlaczego zabił Kuzdrowską?

Resident Evil: Zagłada

Emisja: 11.03.2021; czwartek; g. 21:00
Tytuł oryginalny: Resident Evil: Extinction
Kraj i rok produkcji: USA, 2007
Reżyseria: Russell Mulcahy
Obsada aktorska: Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Mike Epps, Spencer Locke

Horror sci-fi z Millą Jovovich w roli głównej. Kolejna część serii stworzonej na podstawie kultowej gry komputerowej.
Alice (Milla Jovovich) nie może wydostać się z labiryntu korytarzy w Rezydencji i ginie w jednej w pułapek. Części z wielu innych poprzednich jej klonów zostają wykorzystane do stworzenia Projektu Alice, podczas gdy prawdziwa Alice błąka się po pustkowiach, rozciągających się w południowo-zachodniej części USA. Główna bohaterka odkrywa wówczas u siebie zdolności telekinetyczne w następstwie eksperymentów medycznych, które przeprowadzano na niej w przeszłości. Tymczasem jej twórca, dr Sam Isaacs (Ian Glen – „Gra o tron”) – dawniej szef Projektu Alice, obecnie kierujący północnoamerykańskim ośrodkiem Umbrella – uważa, że odzyskanie Alice jest najwyższym priorytetem ze względu na jej zdolność do wiązania się z wirusem „T”, wyprodukowanym przez tę korporację, bez mutacji. Sprawa jest pilna, bo „T” zaczyna się w niekontrolowany sposób rozprzestrzeniać, przemieniając populację ludzi na całym świecie w hordę żądnych krwi i świeżych ciał żywych trupów. Niezainfekowane jeszcze tym eksperymentalnym wirusem, miasta okazują się być coraz bardziej niebezpieczne, dlatego też Carlos Olivera (Oded Fehr – „Mumia”, „Mumia powraca”) i L.J. (Mike Epps) razem z Claire (Ali Larter – „Obsesja”), K-Mart (Spencer Locke) i Betty (Ashanti) postanawiają wyruszyć w drogę. Przemierzają opuszczone autostrady w uzbrojonym konwoju, by znaleźć miejsce, gdzie będą bezpieczni. Szukają ocalenia!


Piątek; 12.03.2021

Ślad

Emisja: 18. odcinek – 12.03.2021; piątek; g. 20:00
Kraj i rok produkcji: Polska, 2018
Reżyseria: Robert Wichrowski
Obsada aktorska: Anita Jancia (podinspektor Renata Różańska), Mariusz Jakus (nadkomisarz Rafał Walczak), Aleksandra Hamkało (Anna Szpunar), Cezary Łukaszewicz (śledczy Artur „Kot” Kotowicz), Kamil Szeptycki (Tomek Bączyk), Krzysztof Wach (Sebastian Wrona), Wojciech Starostecki (dr Piotr Romański), Piotr Witkowski (podkomisarz Bartosz Majski), Agnieszka Kawiorska (Małgorzata Mazurek), Marta Jaryczewska (Kinga Bielska), Michał Gadomski (Jędrzej Lisowski), Paulina Mikuśkiewicz (Julia Sulimowska), James Malcolm (Jacek Zaręba), Zuzanna Pawlak (Ilona Andrzejewska)

Serial kryminalny
Policja dostaje informację, że na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości pod Wrocławiem, na ulicy stoi zaparkowany samochód, a w nim siedzi człowiek bez głowy. Grupa operacyjna natychmiast jedzie we wskazane miejsce i znajduje pojazd, ale nie ma w nim już żadnego „jeźdźca bez głowy”. Samochód ma fałszywą rejestrację, a numery silnika i nadwozia są spiłowane. Do sprawy włącza się CWŚ i bardzo szybko udaje się ustalić, kto jest właścicielem tajemniczego auta. Potem wydarzenia nabierają zawrotnego tempa i ekipa CWŚ zaczyna się martwić, że w prosektorium CWŚ może zabraknąć miejsc…

Star Trek: W nieznane

Emisja: 12.03.2021; piątek; g. 21:00
Tytuł oryginalny: Star Trek: Beyond
Kraj i rok produkcji: Hongkong, Chiny, USA – 2016
Reżyseria: Justin Lin
Obsada aktorska: Chris Pine, Zachary Quinto, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, Sofia Boutella, Anton Yelchin, John Cho

Kolejna odsłona kultowej serii science-fiction. Dzielny kapitan Kirk (Chris Pine) i załoga statku kosmicznego USS Enterprise powracają, aby zmierzyć się z kolejnym śmiertelnym wrogiem. Po postoju w bazie kosmicznej Yorktown, w połowie zaplanowanej na pięć lat misji, statek USS Enterprise zostaje niespodziewanie zaatakowany przez żądnych krwi obcych. Załoga statku musi poradzić sobie na nieznanej i pełnej niebezpieczeństw planecie. Nie będzie to jednak łatwe. Przedstawiciele Federacji stają przed wyzwaniem przeciwstawienia się groźnemu wrogowi i zapobieżenia wybuchowi brutalnej międzygalaktycznej wojny. Przyprawiające o zawrót głowy tempo akcji, solidna dawka humoru oraz zapierające dech w piersiach efekty specjalne to tylko niektóre z wyróżników nowej odsłony kultowej serii Star Trek, która ma miliony fanów na całym świecie…
Za reżyserię tego wielkiego widowiska science-fiction odpowiada Justin Lin, twórca czterech części „Szybkich i wściekłych”. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy, jak: Chris Pine („Star Trek”, „A więc wojna”), laureat Złotego Globu Idris Elba (serial „Luther”, „Dzień Bastylii”) i Zoe Saldana („Strażnicy Galaktyki”, „Avatar”) oraz Zachary Quinto („W ciemność. Star Trek”). Współautorami scenariusza byli: Simon Pegg („Mission: Impossible – Ghost Protocol”) oraz John Cho („American Beauty”).


Sobota; 13.03.2021

Zawsze warto

Kraj i rok produkcji: Polska, 2020
Sezon 2
Reżyseria: Anna Jadowska, Anna Kazejak
Obsada aktorska: Weronika Rosati (jako Marta), Julia Wieniawa (Ada), Katarzyna Zielińska (Dorota), Mariusz Bonaszewski (Witold), Paweł Ławrynowicz (Łukasz), Jacek Knap (Marek), Aleksy Komorowski (Sebastian), Bartłomiej Kotschedoff (Rafał), Joanna Kuberska (Aśka), Gabriela Świerczyńska (Majka), Tosia Litwiniak (Iza), Maks Balcerowski (Igor), Dariusz Majchrzak (Italian), Kamil Jaroszewski (Dorian), Zofia Domalik (Ewa), Stefan Wójcik (Antek), Joanna Balasz (Kaśka), Marcin Stępniak (Marcin), Bartosz Obuchowicz (Krzywy), Karol Dziuba (Jerzy), Małgorzata Pieczyńska (Maria, matka Marty), Jakub Wesołowski (Kamil), Beata Ścibakówna (Sofia)

Serial obyczajowy
Emisja: 19. odcinek – 13.03.2021; sobota; g. 14:00
Dorota wybiera się do Gdańska, by reprezentować bank i przedstawić swój projekt na ważnej konferencji. Łukasz odgrywa rolę wspierającego męża. Jedyną osobą, której udaje się go przejrzeć, jest Ada… Marta nawiązuje nić porozumienia z psychoterapeutą, opiekującym się Antkiem. Mężczyzna staje po jej stronie w sporze z Wardeckimi… Ada spotyka się z Italianem. Jest wściekła, bo powiedział Kamilowi o jej przeszłości. Dziewczyna jest zdziwiona, gdy widzi, że jej były opiekun ma córkę w wieku Doriana. Odkrywa nieznaną twarz mężczyzny.

Emisja: 20. odcinek – 13.03.2021; sobota; g. 15:00
Sofia – szefowa agencji modelek, w której pracuje Kamil – organizuje wielkie otwarcie Brillare. Do współpracy zaprasza Adę, chce mieć dziewczynę na oku… Kariera Doroty rozwija się w zawrotnym tempie, kobieta dostaje propozycję wyjazdu na miesiąc do centrali banku w Madrycie. Łukasz sięga po drastyczne środki, by uniemożliwić żonie wyjazd w delegację służbową… Marta nieustająco poszukuje adwokata, który mógłby reprezentować w sądzie brata Ady. Sytuacja staje się dramatyczna, gdy Krzywy zaczyna tracić nadzieję na wyjście z więzienia. Ada postanawia zwrócić się o pomoc do swego największego wroga.

Emisja: 21. odcinek – 13.03.2021; sobota; g. 16:00
Wardecki zgadza się reprezentować brata Ady w sprawie o zabójstwo na stacji benzynowej. Dziewczyna w końcu może być spokojna o swoich bliskich, zaczyna układać sobie życie również z byłym mężem. Tymczasem Sofia, pod naciskiem Sergia, decyduje się zatrudnić w agencji Ewkę. Prosi dziewczynę, by, pod jej nieobecność w kraju, miała oko na relację Ady i Kamila. Kobieta nie jest pewna intencji swojego „partnera w interesach”. Marta, wraz ze swoją klientką, zgłasza na policji sprawę zaginięcia jednej z modelek na jachcie, na którym Anka pracowała jako stewardessa. Kobiety podejrzewają, że na pokładzie mogło dojść do morderstwa. Majka zaliczyła debiut na imprezie z okazji otwarcia agencji Brillare, zastała niezwykle entuzjastycznie odebrana przez gości z branży. Dorota nadal waha się, czy modeling to dobra droga kariery dla jej córki.

Gliniarze

Emisja: 402. odcinek – 13.03.2021; sobota; g. 20:00
Kraj i rok produkcji: Polska, 2019 (Sezon 7)
Reżyseria: Tomasz Olejarczyk, Krzysztof Kalisiak, Agnieszka Mazanek, Tomasz Średniawa Obsada aktorska: Ewelina Ruckgaber (jako st.asp. Natalia Nowak), Piotr Mróz (st.asp. Kuba Roguz), Arkadiusz Krygier (asp. sztab. Olgierd Mazur), Tomasz Skrzypniak (st. asp. Krystian Górski), Dariusz Dłużewski (podinsp. Piotr Zarębski)

Serial paradokumentalny; docu-crime
Dziennikarka śledcza zostaje zastrzelona, morderstwo wygląda jak typowa egzekucja. Zamordowana kobieta pogrążyła w swoich artykułach wielu przestępców, lista osób pragnących zemsty jest więc długa. Ale prowadzący dochodzenie w tej sprawie – Natalia i Kuba ustalają, że ofierze bardziej niż gangsterzy zagrażali ludzie z jej najbliższego otoczenia. Kluczem do rozwiązania zagadki okazuje się być napisana przez kobietę autobiografia… Tymczasem do Anety i Stefana przyjeżdża na kilka dni Wiktoria. Przypadkiem kobieta dowiaduje się, że Stefan nie jest biologicznym ojcem Róży. U Doboszów zanosi się na solidną awanturę.

Ultraviolet

Kraj i rok produkcji: Polska, 2017
Reżyseria: Jan Komasa (odcinki: 1-5), Sławomir Fabicki (odcinki: 6-10)
Obsada aktorska: Marta Nieradkiewicz (jako Ola Serafin-Łozińska), Sebastian Fabijański (policjant Michał Holender), Michał Żurawski (Tomek Molak, założyciel „Ultravioletu”), Paulina Chapko (Regina Polańska, członkini „Ultravioletu”),
Karolina Chapko (Dorota Polańska, członkini „Ultravioletu”), Marek Kalita
(Henryk Bąk), Agata Kulesza (Anna Serafin, matka Oli), Magdalena Czerwińska
(policjantka Beata Misiak), Bartłomiej Topa (inspektor Waldemar Kraszewski)

Serial kryminalny
Emisja: 2. odcinek – 13.03.2021; sobota; g. 21:00
Z jeziora zostają wyłowione zwłoki mężczyzny. Wezwani na miejsce wypadku policjanci – Michał Holender (Sebastian Fabijańki) oraz Beata Misiak (Magda Czerwińska) – rozpoznają w denacie geniusza informatycznego Andrzeja Fromma. Zwłoki okazują się być ugotowane. Komendant Waldemar Kraszewski (Bartek Topa) nie chce, aby ABW przejęło sprawę i nalega na szybkie rozwiązanie zagadki śmierci multimilionera. Niestety policjanci nie mogą dostać się do inteligentnego domu Fromma. Michał pod presją czasu decyduje się skorzystać z pomocy grupy Ultraviolet, która działa w Internecie. Na miejsce przyjeżdża Ola (Marta Nieradkiewicz) wraz z Henrykiem (Marek Kalita), wieloletnim przyjacielem rodziny. Czy grupie Ultraviolet uda się dostać do wnętrza domu sterowanego przez robota o imieniu Alicja i trafić na trop zabójcy multimilionera?

Emisja: 3. odcinek – 13.03.2021; sobota; g. 22:00
W podłódzkiej wsi dochodzi do wybuchu gazu w biurze poselskim Karola Brodzkiego, przewodniczącego Ruchu Prawdziwej Polski. Polityk zasłynął w mediach swoimi ksenofobicznymi wypowiedziami przeciwko uchodźcom. Policja od razu aresztuje syryjskiego uchodźcę Fadi Farata, który krótko przed eksplozją został zarejestrowany na miejskim monitoringu w pobliżu biura. Sprawa komplikuje się, gdy na miejscu zdarzenia policja odnajduje zwęglone zwłoki młodej dziewczyny. Grupa Ultraviolet angażuje się w sprawę dzięki Henrykowi, który od lat zna rodzinę Faratów. Ola i członkowie Ultravioletu muszą dowiedzieć się, co Fadi robił w dniu wybuchu i jaki ma związek z dziewczyną, która zginęła.


Niedziela; 14.03.2021

Świat według Kiepskich

Kraj i rok produkcji: Polska, 2020
Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada aktorska: Andrzej Grabowski (jako Ferdek Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka), Barbara Mularczyk (Mariola), Ryszard Kotys (Marian Paździoch), Renata Pałys (Helena Paździochowa), Bartosz Żukowski (Walduś), Anna Ilczuk (Jolasia), Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek), Andrzej Gałła (Prezes Kozłowski) i inni

Serial komediowy
Emisja: 231. odcinek – 14.03.2021; niedziela; g. 19:05
Polska wstępuje do Unii Europejskiej. Niestety, okazuje się, że nie wszyscy w rodzinie Kiepskich spełniają wymagane normy…

Emisja: 232. odcinek – 14.03.2021; niedziela; g. 19:45
Paździoch skuszony chęcią łatwego zysku, zawiera podejrzaną znajomość na bazarze. Jednak „Złoty Interes” wymyka mu się spod kontroli.

Emisja: 233. odcinek – 14.03.2021; niedziela; g. 20:25
Pewnej deszczowej listopadowej nocy dom Kiepskich odwiedza Tajemniczy Przybysz. Okazuje się, że jest nim legendarny Zorro. Zorro nie może odnaleźć się we współczesnym świecie. Ma problemy z odróżnieniem, kto jest dobry, a kto zły i komu ma zabierać, a komu oddawać…

Kolacja dla palantówKolacja dla palantów

Emisja: 14.03.2021; niedziela; g. 21:00
Tytuł oryginalny: Dinner For Schmucks
Kraj i rok produkcji: USA, 2010
Reżyseria: Jay Roach
Obsada aktorska: Steve Carell, Paul Rudd, Stephanie Szostak, Zach Galifianakis,
Bruce Greenwood, Jemaine Clement

Komedia. Jest tylko jedna rzecz, która dzieli ambitnego dyrektora Tima (Paul Rudd) od korporacyjnego sukcesu. Musi znaleźć idealnego gościa na comiesięczną kolację do swojego szefa, gdzie osoba przyprowadzająca największego bufona wygrywa wszystko. Na szczęście, Tim spotyka Barry’ego (Steve Carell), faceta, który potrafi odtworzyć najsłynniejsze dzieła sztuki przy użyciu wypchanej myszy. Kiedy ten duet pojawia się na kolacji, zaczyna się czyste szaleństwo na największych obrotach. To przezabawna uczta filmowa o dwójce nietypowych przyjaciół i jednej skandalicznej kolacji!
Film ten to remake francuskiej komedii pod tym samym tytułem i nagrodzonej trzema Cezarami, z 1998 roku, w reżyserii i według scenariusza Francisa Vebera.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ