Serial kryminalny, który stał się jednym z największych hitów Czwórki, ma na swoim koncie kolejny sukces.  Telekamera 2021 dla „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”  to nagroda nie tylko zasłużona, co podkreślają fani w komentarzach, ale też szczególnie miła twórcom, bo przyznawana w plebiscycie, w którym decydują głosy widzów.
To jednocześnie potwierdzenie uznania telewizyjnej publiczności, która na co dzień głosując pilotami, sprawiła, że serial był najchętniej oglądaną pozycją w swoim paśmie – od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30. Z widownią liczącą prawie półtora miliona osób „Sprawiedliwi…” byli w nim bezkonkurencyjni w ostatnim  sezonie premier.

Na uroczystej gali wręczenia Telekamer statuetkę odebrali: producentka serialu – Monika Galliot Sallińska oraz Jędrzej Taranek –  w „Sprawiedliwych…” wcielający się w rolę Marka Gawlika, sympatycznego śledczego ze Śląska, który wnosi do tej produkcji spory ładunek humoru.
Na scenie, obok ciepłych słów dla widzów oraz całej obsady i ekipy „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” nie zabrakło podziękowań dla współtwórców sukcesu serialu: scenarzysty – Przemysława Hoffmana, producenta – Jakuba Miszczaka i kierownika produkcji – Przemysława Żyłki oraz Członka Zarządu Telewizji Polsat – Piotra Fajksa i producenta wykonawczego – Katarzyny Makarewicz.

Serial, który opowiada o życiu i pracy grupy policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, zadebiutował na antenie Czwórki jesienią 2016 roku, a obecnie emitowany jest już 10. jego sezon. W obsadzie możemy oglądać: Marka Włodarczyka, Kamilę Ścibiorek, Magdalenę Margulewicz, Gabrielę Oberbek, Magdalenę Szczerbowską, Jakuba Mrozka, Michała Kitlińskiego, Piotra Miazgę, Dariusza Siastacza, Tomasza Radawca, Przemysława Kapsę, a ostatnio także Tomasza Sobczaka czy Marka Kaliszuka.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ