Kabaret na Karnawał

od 6 stycznia, w każdą środę o godz. 22.00

Dobrze znana widzom Telewizji WP ekipa Kabaretu Chyba – dyrektor (Piotr Gumulec), pan Ślimak (Jakub Krzak), księgowa (Magda Gumulec) i pani Anetka (Krzysztof Wilkosz) – musi wyprodukować spacjalny program telewizyjny w klimatach karnawałowej zabawy.
Organizują więc Karnawałowe Studio Kabaretowe, w którym nie zabraknie znakomitych gości: artystów, celebrytów, polityków i przede wszystkim skeczy gwiazd kabaretowych. Ceniący rodzime poczucie humoru widzowie z pewnością się nie zawiodą!


Mistrzowie Kabaretu 10

od 27 grudnia, w każdą niedzielę o godz. 22.00

Widzowie Telewizji WP pokochali cykl „Mistrzowie kabaretu”, w którym pokazaliśmy wszystkie najjaśniejsze gwiazdy współczesnej sceny tworzonej przez polskich satyryków. W kolejnym, już 10. sezonie, chcemy pokazać, że kabarety też się między sobą przyjaźnią oraz chętnie i owocnie współpracują. Każdy odcinek będzie prowadzony przez jednego „mistrza”, czyli uznaną grupę kabaretową, która zaprosi do programu swoich przyjaciół z branży.
Wystąpią m.in.: Ani Mru Mru, Jurki, Kabaret Chyba, Paranienormalni, Kabaret Młodych Panów, Spółka z o.o., Ewa Błachnio i Bartosz Gajda.


Mam Talent Ameryka 15

od 3 stycznia, w każdą niedzielę o godz. 20.00

Piętnasty sezon amerykańskiego konkursu talentów zawitał na antenę Telewizji WP. W tej odsłonie za stołem jurorskim zasiedli: nieocenieni Simon Cowel i Howie Mandel, nowicjuszka Sofia Vergara oraz zasiadająca już w gronie jurorów Heidi Klum. Inna niż wszystkie poprzednie edycja programu kręcona i emitowana była podczas pandemii COVID-19. Sytuacja ta zmusiła niekiedy twórców do zmian formuły show. Pomimo obostrzeń i trudności efekt i emocje zostały jednak utrzymane na najwyższym poziomie!


Pokochaj lub sprzedaj Australia 2

od 18 stycznia, od poniedziałku do piątku o godz. 16.00

Pierwsza seria programu „Pokochaj lub sprzedaj: Australia” doskonale pokazała, że nasi gospodarze – ekspert ds. nieruchomości Andrew Winter i projektant wnętrz Neale Whitaker, nigdy nie boją się stawić czoła wyzwaniom, a nowa, druga seria oferuje ich mnóstwo!
Prowadzącym będzie dane zająć się chociażby jednym z najmniejszych domów, jakie kiedykolwiek przedstawiono w serii, i zaspokoić rosnące potrzeby emerytowanego piłkarza. To co łączy wszystkie historie to rozpaczliwa potrzeba pomocy w podjęciu decyzji – czy pokochać dom, czy jednak wymienić go na inne lokum.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ