Pokochaj lub sprzedaj 7

Pokochaj lub sprzedaj 7 – od 2 listopada, od poniedziałku do piątku o godz. 17.00
Doceniony przez krytyków, uwielbiany na całym świecie program „Pokochaj lub sprzedaj” powraca z siódmą serią. Na prowadzących czekają nie lada wyzwania – dwa zbliżające się terminy narodzin dzieci, remont domów z niezbędnymi pokojami dla teściów i wiele wymagających kreatywności przebudów strychu, garażu czy piwnicy. David i Hilary, gospodarze programu, podejmują wyzwanie i stają twarzą w twarz z każdą ekstremalną sytuacją, by na końcu usłyszeć od domowników, czy przyjmują, czy porzucają metamorfozę.

Operacje plastyczne do poprawki

Operacje plastyczne do poprawki – od 4 listopada, w każdą środę o godz. 20.00
Dr Nassif i dr Dubrow wyruszyli w drogę, by zmieniać na lepsze życie wielu ludzi. Sławni chirurdzy plastyczni podróżują w poszukiwaniu odważnych pacjentów, którzy zechcieliby podzielić się ze światem swoimi wyjątkowymi historiami. Na wstydliwe deformacje czy wady wrodzone duet doktorów ma rozwiązanie. Jest nim zaproszenie do Los Angeles w celu przeprowadzenia zabiegu, który odmieni los danej osoby. Wielkie emocje gwarantowane!

Pasmo filmów romantycznych


Pasmo filmów romantycznych – w każdą niedzielę o godz. 16.00
Lubiane przez widzów niedzielne pasmo filmów romantycznych zostaje zasilone o premierowe tytuły. Szczególnie polecamy film „Do miłości jeden krok” w pierwszą niedzielę listopada (8.11), w którym to Jess zostaje poproszona przez swojego najlepszego przyjaciela z dzieciństwa o zaplanowanie ślubu. Po drodze napotyka wiele problemów. Jedynym z nich jest jej prawdziwe uczucie do Teda. Już wkrótce przekonamy się, co z tego wyniknie… Zapraszamy również na kolejne filmy, wśród których znajdą się komedie „Chłopak na urodziny” (22.11) oraz „Przepis na miłość” (29.11).

Porzucone budowle 3 – od 12 listopada, w każdy czwartek o godz. 20.00

Porzucone budowle 3 – od 12 listopada, w każdy czwartek o godz. 20.00
Kolejny sezon programu wkracza na antenę Telewizji WP. Twórcy serii ukazują najbardziej spektakularne przykłady porzuconych konstrukcji w różnych zakątkach świata. Wyjaśniają widzom, jak i dlaczego budowle zostały wzniesione, do czego służyły, opowiadają wreszcie o porażkach finansowych i społecznych, które doprowadziły do ich smutnego końca. Posłuchamy również ekspertów oraz wizjonerów, którzy ze swoimi planami będą chcieli przeistoczyć ruiny w zapierającą dech w piersiach architekturę.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ