Daj się odmienić

– od 17 lutego, w każdą środę o godz. 21.00

Najczęściej w życiu jest tak, że mamy o sobie inne wyobrażenie niż nasi bliscy czy przyjaciele. Nasze przyzwyczajenia stają się strefą komfortu, poza którą trudno wyjść.
W programie „Daj się odmienić” sztab najlepszych ekspertek i ekspertów od stylizacji, makijażu, włosów i medycyny estetycznej przeprowadzi metamorfozę osoby, którą zgłosił jej bliski. Pokażemy, że warto jest przejrzeć się w oczach tej drugiej osoby i odważyć na zmianę, która poza innym kolorem włosów czy krojem sukienki może przynieść akceptację swoich kompleksów, pewność siebie i radość z życia.


Pokochaj lub sprzedaj USA 8

– od 8 lutego, od poniedziałku do piątku o godz. 16.00

Kolejne serie programu „Pokochaj lub sprzedaj” doskonale pokazują, że format jest uwielbiany przez widzów, a nasi gospodarze mają niezwykłe umiejętności, by zaspokajać wnętrzarskie pragnienia swoich bohaterów. Nigdy nie boją się stawić czoła wyzwaniom, a nowa, ósma seria oferuje ich mnóstwo! Zobaczymy m.in. ponadprzeciętne kuchnie, domowe biura oraz większe i odważniejsze renowacje.
David i Hilary stają twarzą w twarz z każdą sytuacją zdeterminowani, by odnieść sukces. Jak zwykle nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących decyzji uczestników programu.


Złowroga charyzma Adolfa Hitlera

– od 9 lutego, w każdy wtorek o godz. 21.00

Twórca zbrodniczej ideologii Adolf Hitler był prawdopodobnie najbardziej skutecznym przywódcą, jaki kiedykolwiek żył. Zastanawiający jest jeden paradoks – jak ten człowiek, gwałtowny i pełen
nienawiści mógł zjednoczyć miliony osób, które poparły go, doprowadzając do zniszczenia ich własnego kraju? W trzech odcinkach skupimy się na relacjach Hitlera z ludźmi, którym przewodził.


Najdziwniejsza broń świata

– od 4 lutego, w każdy czwartek o godz. 21.00

Plecak odrzutowy, nadmuchiwany gumowy samolot czy inteligentna bomba sterowana gołębiami – to tylko niektóre ze ściśle tajnych urządzeń zaprojektowanych, aby dać przewagę Zachodowi w starciach II wojny światowej oraz w okresie zimnej wojny.
W odcinkach ujawniamy tajne materiały filmowe dotyczące najbardziej niezwykłego sprzętu wojskowego, jaki kiedykolwiek zbudowano.
Seria zawiera wywiady z ekspertami, wynalazcami i naocznymi świadkami, pokazując, w jaki sposób konieczność wojskowa przesunęła granice wynalazczości do ekstremalnych poziomów.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ