Jeden z najentuzjastyczniej przyjętych polskich seriali ostatnich lat – „Ucho prezesa” – będzie można oglądać w Czwórce od 4 stycznia. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku po wieczornym filmie, około godz. 23.

„Ucho prezesa” to serial komediowy w satyryczny sposób komentujący polską rzeczywistość polityczną, stworzony przez lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, Roberta Górskiego – autora scenariusza i odtwórcę głównej roli Prezesa, do którego ucha pragną dotrzeć goście przewijający się przez jego gabinet.

W obsadzie produkcji znaleźli się znakomici artyści kabaretowi, teatralni, filmowi i telewizyjni, m.in.: Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Andrzej Seweryn, Cezary Żak, Cezary Pazura, Wiktor Zborowski, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot czy Artur Barciś.

„Ucho prezesa” to prawdziwy fenomen, który krótko po swoim debiucie stał się najczęściej wpisywanym tytułem w wyszukiwarce Google, a jego odcinki w okresie dostępności w serwisie YouTube notowały po kilka milionów odsłon.

Autor serialu, Robert Górski, jest nie tylko jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, ale też niezwykle wszechstronnym twórcą. Komik, satyryk, scenarzysta, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, dał się poznać także jako publicysta, copywriter, współautor książek i tomiku wierszy, scenarzysta oraz aktor w filmach fabularnych, serialach i dubbingu. Widzowie Czwórki znają go doskonale z jednej z głównych ról w serialu „Spadkobiercy”, a wiosną na antenie Polsatu będzie można go oglądać w jego najnowszym autorskim projekcie – serialu komediowym „Piękni i bezrobotni”.

Odcinki w pierwszym tygodniu stycznia (bez emisji w środę, 6 stycznia, kiedy obowiązuje ramówka świąteczna):

Odc. 1 „Nowy gabinet” – emisja: poniedziałek, 4 stycznia, godz. 23:15

Mariusz oprowadza Prezesa po nowo urządzonym gabinecie, na straży którego stoi niezłomna pani Basia. To TU od tej chwili będą starali dostać się wszyscy zainteresowani.

Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Iza Dąbrowska


Odc. 2 „Zarządzanie przez kryzys” – emisja: wtorek, 5 stycznia, godz.22:55

Prezes szkoli Mariusza, jak umiejętnie zarządzać jednostkami i całymi instytucjami poprzez własnoręcznie wywołany kryzys.

Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Michał Czernecki, Robert Majewski, Iza Dąbrowska


Odc. 3 „Coś wisi w powietrzu” – emisja: czwartek, 7 stycznia, godz.23:10

Prezes martwi się zachowaniem jednego z ministrów, zaprasza go więc na prywatną rozmowę na tematy zawodowe.

Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Grzegorz Ciągardlak, Wojciech Kalarus

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ