Nowy aranż

od 25 kwietnia, w każdą niedzielę o godz. 13.00

Obecna sytuacja zmusiła nas do zmiany: pracy w domu, zdalnego nauczania czy w ogóle do przebranżowienia się. Nasze dotychczasowe pomieszczenia straciły pierwotne funkcje – salon jest biurem, garaż – siłownią, a balkon – jedyną oazą spokoju. „Nowy aranż” to program jakiego jeszcze w Telewizji WP nie było! Pokażemy w nim błyskawiczne metamorfozy pomieszczeń, które można zrobić
w maksymalnie jeden weekend. Widzowie przekonają się, jak niewielkim nakładem czasu i pracy pomysłowo zaaranżować naszą przestrzeń, by zyskała bardziej praktyczną funkcję.


Wyścigi Spartan

od 2 maja, w każdą niedzielę o godz. 21.00

Twórcy programu „American Ninja Warrior” przedstawiają nową serię zawodów drużynowych, zawierających jeden z najbardziej wyczerpujących torów przeszkód, jakie kiedykolwiek opracowano. Do rywalizacji zapraszane są pięcioosobowe zespoły, których zadaniem jest pokonać trasę usianą błotem, ogniem czy drutem kolczastym. Członkowie poszczególnych ekip muszą współpracować, tak aby pokonywać coraz trudniejsze przeszkody, i dać sobie szansę na wygranie 250 tysięcy dolarów. Wielkie emocje gwarantowane!


Pokochaj lub Sprzedaj: Wakacyjne domy

od 4 maja, od wtorku do piątku o godz. 17.00

Uczestnicy programu z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mogą odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamienić na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom. Tym razem nasi eksperci – projektant Dan Vickery i agentka nieruchomości Elisa Goldhawke – pracują w scenerii iście wakacyjnej. Oboje nie mają łatwego zadania, mierzą się bowiem, jak przy każdym
remoncie, z niespodziewanymi sytuacjami.


Porzucone budowle 4

od 7 kwietnia, w każdy czwartek o godz. 20.00

To kolejna seria, w której obejrzymy najbardziej spektakularne przykłady porzuconych konstrukcji w różnych częściach świata. Twórcy programu wyjaśniają, jak i dlaczego budowle zostały zbudowane, opowiadają także o porażkach finansowych i społecznych, które doprowadziły do takiego końca. Wysłuchamy również ekspertów i wizjonerów, którzy ze swoimi planami będą chcieli przeistoczyć ruiny w zapierającą dech w piersiach architekturę.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ