Nowy aranż

od 25 kwietnia, w każdą niedzielę o godz. 13.00

Autorski program Telewizji WP poświęcony temu, co widzowie kochają najbardziej. Jego twórcy pokażą, jak niewielkim nakładem czasu i pracy zaaranżować naszą przestrzeń, by stała się bardziej funkcjonalna.
I to wszystko w maksymalnie jeden weekend! Skupimy się, choć nie tylko, na zmianie przeznaczenia danego pomieszczenia. W dzisiejszych czasach jest to niezwykle ważne, bo sytuacja zmusiła nas do pracy w domu czy zdalnego nauczania.
W każdym odcinku programu „Nowy aranż” prowadzący Karolina i Paweł Jakubowscy będą podążać za potrzebami i historią bohaterów.


Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle 3

od 6 kwietnia, od wtorku do piątku o godz. 17.00

Znany na całym świecie charyzmatyczny szef kuchni Gordon Ramsay podróżuje po Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu zaniedbanych restauracji, które wymagają renowacji i rewolucji. Na wprowadzenie zmian w odwiedzanym przez siebie lokalu ma jednak tylko 24 godziny. Widzowie przekonają się, ile jest w stanie zrobić w tak krótkim czasie. Jak zwykle nie zabraknie poruszających historii, wielkich emocji i kulinarnych niespodzianek.


Pomysł na dom

od 3 kwietnia, o godz. 13.00

Ciekawe projekty i wykonania oraz niebanalne pomysły na to, jak zamieszkać! W programie „Pomysł na dom” możemy dowiedzieć się jak mieszkają inni. Przekonamy się, czy można wybudować dom za 6 tysięcy złotych. Twórcy serii pokażą także, jak powstaje oraz ile kosztuje i trwa budowa domu szkieletowego czy domku na drzewie. Program z pewnością stanie się niewyczerpanym źródłem inspiracji dla tych, którzy szukają oryginalnych rowiązań. To wszystko już w kwietniu tylko na antenie Telewizji WP!


1,2,3 Kabaret! 3

od 19 marca, w każdy piątek o godz. 22.00

Trzeci sezon wyjątkowego formatu rozrywkowego wraca na antenę Telewizji WP! Premierowe numery, skecze wspólne, improwizacje i oryginalna konferansjerka Kabaretu Chyba z Piotrem Gumą Gumulcem, na to właśnie można liczyć! W każdej odsłonie trzy premierowe skecze prezentowane przez trzy najlepsze kabarety oraz brawurowe wykonanie skeczu wspólnego, specjalnie napisanego do odcinka. Wystąpią m.in.: Jurki, Czesuaf, Ciach, Kałasznikof, Kabaret Zachodni, Antoni Gorgoń Grucha, Formacja Chatelet, Formacja Kwiaty, Adam Grzanka, Bartosz Gajda, Laura Breszka, Tomasz Nowaczyk.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ