Daj się odmienić

w każdą środę o godz. 21.00

Najczęściej w życiu jest tak, że mamy o sobie inne wyobrażenie niż nasi bliscy czy przyjaciele. Nasze przyzwyczajenia stają się strefą komfortu, poza którą trudno wyjść. W programie „Daj się odmienić” eksperci przeprowadzą metamorfozę osoby, którą jej bliski zgłosił do programu. Pokażemy, że warto jest przejrzeć się w oczach tej drugiej osoby i odważyć na zmianę, która może przynieść pewność
siebie i radość z życia. Nasi specjaliści od wizerunku zabiorą uczestników nie tylko do kolorowego świata kosmetyków i stylizacji, ale także zainspirują ich do tego, aby nie bali się eksperymentować.


10 lat młodsi w 10 dni

2 marca, wtorek o godz. 20.00

Pod kierunkiem nowej prezenterki Cherry Healey i panelu ekspertów uczestnicy przechodzą 10-dniowe nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne oraz zmianę fryzury, makijażu i ubioru, co skutkuje nietuzinkową metamorfozą. Cherry towarzyszy bohaterom programu na każdym etapie przemiany. Paulette przez lata zmagała
się z uzależnieniem od alkoholu. Boi się, że nałóg spowodował w jej wyglądzie zmiany, których już nie da się odwrócić. Choć zerwała z alkoholizmem już sześć lat temu, wciąż ma niską samoocenę. Eksperci pomogą jej odzyskać wiarę w siebie.


1, 2, 3 Kabaret! 3

od 19 marca, w każdy piątek o godz. 22.00

Trzecia seria pełnego humoru programu z udziałem publiczności, w którym zobaczymy grupy kabaretowe i solistów z dużym doświadczeniem estradowym, najlepszych spośród laureatów festiwali i przeglądów. W każdym odcinku będą oni ze sobą „rywalizować”, prezentując swoje premierowe numery. Motywem każdego odcinka będą zawsze trzy słowa. Dobra zabawa gwarantowana!


Mur Berliński: Historia prawdziwa

26 marca, piątek o godz. 18.00

Rankiem 13 sierpnia 1961 roku mieszkańcy Berlina budzą się przy wtórze wiertarek i czołgów, odkrywając, że w stolicy powstał płot z drutu kolczastego. W środku nocy jedno z największych miast Europy zostało podzielone na dwie części. Jak się później okazało Mur Berliński określił europejski krajobraz i światową politykę na następne 30 lat. W programie widzowie poznają relacje naocznych świadków tamtych wydarzeń.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ